Victoria’s Secret kanatlarını bir Türk planlıyor
Trend Konular kategorisinde yayınlanan Victoria’s Secret kanatlarını bir Türk planlıyor başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. Victoria’s Secret kanatlarını bir Türk planlıyor konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri Victoria’s Secret kanatlarını bir Türk planlıyor başlığı altınd bulabilirsiniz.

Victoria’s Secret kanatlarını bir Türk planlıyor hakkında özet açıklama şu şekildedir:

Dünyanın en çok izlenen moda gösteriyi olan Victoria’s Secret defilelerinde en çok dikkat sürükleyen modellerin taktığı kanatlar oluyor…

Victoria’s Secret kanatlarını bir Türk planlıyor hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

Dünyanın en çok izlenen moda gösteriyi olan Victoria’s Secret defilelerinde en çok dikkat sürükleyen modellerin taktığı kanatlar oluyor. Bu kanatların arttaki ad ise bir Türk.

Modellerin kanatlarını planlıyor

Haute Couture tasarımlar yapan Serkan Cura, senelerce John Paul Gaultier ile birlikte çalışmış ve her sene büyük gösteri için aylarca çalışarak modellerin sergileyeceği kanatları planlıyor.

6 ay hazırlandı

2 Aralık’ta Londra’da asıllaşacak gösteri evvelinde Grazia Daily’e konuşan Serkan Cura, çok coşkulu olduğunu ve 6 aydır bu gün için hazırlandığını söylüyor. Senelerdir Victoria’s Secret defileleri için çalışan Serkan Cura, dünyaca şanlı modellerin hepsiyle de yakın ilişkiler kurmuş ve bunun için çok kısmetli sezdiğini söylüyor.

{Makaleler} kategori içerikleri, Victoria’s Secret kanatlarını bir Türk planlıyor konusu hakkında bilgiler, Victoria’s Secret kanatlarını bir Türk planlıyor açıklaması, Victoria’s Secret kanatlarını bir Türk planlıyor haberi, Victoria’s Secret kanatlarını bir Türk planlıyor görselleri, Victoria’s Secret kanatlarını bir Türk planlıyor iletişim, Victoria’s Secret kanatlarını bir Türk planlıyor bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

thirty nine − = thirty three