Nikah şekeri

Trend Konular kategorisinde yayınlanan Nikah şekeri başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. Nikah şekeri konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri Nikah şekeri başlığı altınd bulabilirsiniz.

Nikah şekeri hakkında özet açıklama şu şekildedir:

nikah sekeri almanya nikah sekerleri almanya şekeri işi verilir bebek sekerleri badem sekeri Nikah şekeri Günün hatırasını ebedîleştiren şekerler ömür boyu saklanacak hoş hatıralar … Bu yarıyıl Kristal, Gümüş ve İstiridye kabukları moda… Düğüne veya nikah törenine ka…

Nikah şekeri hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

nikah sekeri almanya nikah sekerleri almanya şekeri işi verilir bebek sekerleri badem sekeri
Nikah şekeri

Günün hatırasını ebedîleştiren şekerler ömür boyu saklanacak hoş hatıralar … Bu yarıyıl Kristal, Gümüş ve İstiridye kabukları moda…
Düğüne veya nikah törenine katılan konuklara bu özel günü her zaman andırdırmak için verilen teşekkür etme ismine sunulan nikah armağanıdır.. Bir ömür boyu mutluluğunuzun anısı nikah şekeri, birbirinden hoş ve renk tasarımlarıyla her zevke hitap ediyor.
Şekerler öyle çeşitlendi ki hayran olmamak olası değil. Yerinde görmenizi ve seçici olmamanızı öneri edebiliriz… Nikah sekerlerinin hepside birbirinden hoş.. Her insan bu yarıyıl noktasını, en özel biçimde yaşamak ister. Ve bu özel anları kalıcı kılmak için hatıralara taşımak gerekir. Nikah Şekeri ve davetiyeler de bunun en kalıca misalidir..
Son zamanlarda Davetiye içine, minik kutu boşluğu yapılarak, bu kısma vazgeçilen badem lavanta,deniz kabuğu mahsulleri, Nikah şekeri ve Davetiye yi aynı anda konuklara verilebiliyor..
2000’e yakın şeker modeli var. Tamamen bir moda akımı. modellerin üzerinde farklılıklar yapılıyor. Genelde alıcılar ile beraber ortaya çıkıyor.Yaratıcılıkta hudut tanımaz özel kalıplar çıkarılıyor. Daha sonra üzerinde son farklıları yapıp imale geçiriliyor.
İlk olarak öteki şeylerde olması gerektiği gibi nikah şekerlerinin tercihini son ana vazgeçmeyin. Konuk sayınız belirli olur olmaz siparişinizi verin.
Zira bu şekerlerin hepsi tek tek elde yapıldığından oldukça zaman istiyor. En az 3 hafta evvelinden nikah şekeri siparişinizi vermelisiniz.
Davetiyeler genellikle iki şahsiyet dağıtıldığından dolayı nikah şekerlerinin rakamı davetiye rakamından daha fazla olmalı. Üstelik bir de düğündeki ufak çocukların birden fazla alacağını düşünürseniz… Fazla olması yetmemesinden her zaman iyidir. Kalanları nikahınıza gelemeyen yakınlarınıza verebilirsiniz.
Badem Şekeri, adayların bırakmadığı şeker olsa da günümüzde her keseye uygun çikolatalı, çiçekli, boncuklu, işlemeli şekerlerin yanı gizeme, Kumaş, boncuk, çiçek, kurdelerle süslenmiş gümüş, seramik ve kristal objeler, istiridye kabukları yeni model nikah şekerleri arasında. Şekerlerinizi davetiyelerinizle geçimli bir biçimde yaptırmak da güzel olabilir. Misalin aynı renkte ya da konseptte bir ikili oluşturabilirsiniz.
Her şey sizin yaratıcılığınıza kalıyor. Misafirlerinize nikahşekeri yerine birer taze gül de verebilirsiniz. Ehemmiyetli olan şeker tercihi eşiniz ve sizin karakterinize ve stilinize uygun olması.
Şekerlerinizi nikah sırasında nasıl sunduğunuz da ehemmiyetli. Sunum, misafirlerinize itina gösterdiğinizin işaretidir. Kurdeleyle süslenmiş bir hasır sepet ya da gümüş bir tepsi nıkah sekerlerinizin hoşluğunu bitirecektir.

alıntı

 

{Makaleler} kategori içerikleri, Nikah şekeri konusu hakkında bilgiler, Nikah şekeri açıklaması, Nikah şekeri haberi, Nikah şekeri görselleri, Nikah şekeri iletişim, Nikah şekeri bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sixty seven − 63 =