Sıhhate hasarlı elbiseler
Trend Konular kategorisinde yayınlanan Sıhhate hasarlı elbiseler başlıklı konu hakkında detayları okuyabileceğiniz yazımıza hoşgeldiniz. Sıhhate hasarlı elbiseler konusu hakkında aradığınız tüm bilgileri Sıhhate hasarlı elbiseler başlığı altınd bulabilirsiniz.

Sıhhate hasarlı elbiseler hakkında özet açıklama şu şekildedir:

Bazı elbiselerin hastalıklara davetiye çıkardığı ortaya çıktı…

Sıhhate hasarlı elbiseler hakkında genel bilgiler aşağıdaki gibidir:

Bazı elbiselerin hastalıklara davetiye çıkardığı ortaya çıktı. Özellikle dar pantolonlar, topuklu kunduralar, tangalar, küpeler sıhhat için tehlike oluşturuyor.

Dar pantalon

Skinny jean’ler başka bir deyişle dar pantolonlar son senelerde çok moda. Ancak kan dolaşımını güçleştiği için selülit ve varis yaradılışına neden oluyor. Ayrıca, dar pantolonlar genital bölgedeki ısıyı yükseltiğinden, vajinal mantar enfeksiyonuna tutulma tehlikesini de artırıyor!

Topuklu kundura

Nasır, kemik çıkıntısı, parmaklardaki biçim bozuklukları gibi ayak problemleri, yüksek topuk isteğinin değeri. Şayet süreklik topuklu kundura giyiyor ve boyun sızısı yaşıyorsanız daha sıhhatli kunduralar giymeye başlamanız gerekiyor.

Tanga

Tanganın, muhtelif vajinal enfeksiyonlara, idrar yolu rahatsızlıklarına, iritasyon ve hemoroid yaradılışına yol açabileceği belirtiliyor. Uzmanlar tanganın, tasarım ve yapı olarak bakteri yapımı ve transferi için ideal olduğuna dik kat sürüklüyor.

Küpe

Küpedeki metallerin egzamaya ve bazen de ağır küpeler kulakta yırtılmaya neden oluyor.

Bu sebeple uzmanlar, bayanların küpe seçerken dikkatli olması gerektiğine dikkat sürüklüyor.

Omuz çantası

Tek omzunuza taktığınız çanta sırt, omuz ve boyun sızısına yol açıyor. Bu sebeple

uzmanlar, illa bu tip çanta kullanacaksanız kumpaslı bir biçimde omuz değiştirerek takmanızı nasihat ediyor.

Sıkı kemer

Fazla sıkı bağlanan kemerler varise neden oluyor.

Naylon kumaştan elbiseler

Elbiseler seçilirken cildin hava ile temasının sağlanması ehemmiyet taşıyor. Naylon ve sentetik yerine pamuklu penyelerin seçilmesi gerekiyor. Kansorejen içerikli olan kumaş boyaları tene temas ettiğin de içeri geçiyor ve metabolizmaya hasar veriyor.

{Makaleler} kategori içerikleri, Sıhhate hasarlı elbiseler konusu hakkında bilgiler, Sıhhate hasarlı elbiseler açıklaması, Sıhhate hasarlı elbiseler haberi, Sıhhate hasarlı elbiseler görselleri, Sıhhate hasarlı elbiseler iletişim, Sıhhate hasarlı elbiseler bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ sixty seven = 74