2019 Çanta trendleri
2019 Çanta trendleri başlıklı konu hakkında detaylar ve 2019 Çanta trendleri konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler 2019 Çanta trendleri başlığı altında toplandı.

2019 Çanta trendleri :

2019 yılının menüsü yavaş yavaş şekillenmeye başladı; sofrada yeniden oldukça iştah açıcı, kesinlikle tadına bakılması gereken, daha evvel tatmadığınız için kararsız etseniz bile sizi yemeğin sonunda masadan mutlu kaldıracak alternatifler mevcut. Natürel ki çantalardan bahsediyoruz, ne kadar aşırısına sahip olsak da bir yenisine asla ‘hayır’ demeyeceğimiz o muhteşem aksesuarlardan, ve 2019 yılında izini süreceğimiz trendlerden…

Kolye Olarak Çantalar

Evvel aperatiflerden başlayalım; hatta en ufak porsiyondan. 2019 yılı için tasarımcılar mevzubahisi çanta olduğunda lüzumlara odaklandılar ve ortaya ufacık, minicik modeller çıktı. Bu modelleri taşımanın en ideal yolu olarak seçilen boyuna asma usulü sayesinde de elleriniz tamamen özgür kalıyor.

Zincirin Ucunda Top Çantalar

Standart clutch modelleri unutun. 2019’da çantalar kavuştukları yeni geometrik form dolayısıyla birer sanat yapıtı taşıyormuşsunuz hissi yaratacak. Şimdiden uyarmamızda da fayda var; top formundaki çantalar tüm eşyalarınızı alma kapasitesine sahip değil. Ancak tasarımları öyle hoş ve özel ki bunu o kadar önemsemeyeceksiniz dahi.

Torba Çantalar

Bu tüm eşyalarınızı içine almaya yemin içmiş gibi duran çantalar, formdan ziyade fonksiyonelliği ön tasarıya çıkarıyor. Trendler arasında en pratik kullanımı sağlayan torba çanta modelleri, özellikle çiçek desenli ve parlak dokulu olmaları ile de cümbüşlü bir kurtarıcı misyonu üstleniyor.

Tüy Bulutu Çantalar

Tüylerin modadaki yer yadsınamaz, ancak 2019 yılında öyle bir çanta trendi var ki hem günlük çantalarınızla hem de şık gece çantalarınızla muhteşem bir geçim içinde. Tüylerden yapılmış bir buluta benzeyen çanta modellerinden laf ediyoruz.

Bağcıklı Çantalar

2019 yılının en donakaltıcı çanta trendi, New York’tan Paris’e tüm moda haftalarını da tesiri altına alan, renkli ipler ve halatlar gibi sarkan kundura bağcıkları ile zenginleştirilmiş modeller. Albenisi nerede mi? Modanın spor giyimle bu kadar içli dışlı olmaya başladığı göz önünde bulundurulursa, bu trendin esinini sneaker kültüründen aldığını söylemek muhtemel.

Klipsli Çantalar

Çağdaş çantalar 2019 tasarımlarında olağan bozuk para keselerinin klipsleri ile vintage bir değiş kazanıyor. Kimi zaman bir ufak kimi zaman da büyük ebatta gördüğümüz bu sihirli ayrıntı, pratik olduğu kadar çekici de.

Tamamen Şeffaf Çantalar

Yanınıza taşıdıklarınız mevzusunda transparan davranmaya devam edin, çünkü şeffaf çantalar 2019 yılında da en popüler seçimlerden biri olmaya devam ediyor. Hali Hazırda bir kısmımız bu transparanlık mevzusunda kendini rahat sezmese de belki de daha hür düşünmeye başlamakta fayda var.

Kalça Hizasında Yakalanan Çantalar

Mikro çanta trendleri klasikçe zarafeti ile yaşamımızdaki yerine gözetirken siz aşırının her zaman fazla olduğunu düşünen biri iseniz daha değişik bir trende suratınızı dönmeniz koşul. O da büyük çantaların yer aldığı trend. 2019’un yaşamımıza kazandırdığı şey ise onları kalça hizanızda taşıyacak olmamız.

İkili Çantalar

Birisinde spor malzemelerinizi değişiğinde kredi kartlarınızı taşıdığınız düşünülürse birden çok çanta takmak günümüz şartlarında bir lüzumluluk. Son birkaç yıldır ise bu lüzumluluk bir trende dönüştü ve yüksek moda markalarının çanta tasarım kodlarını yine yazmalarına neden oldu.

XXL Çantalar

Büyük, gerçekten büyük, neredeyse paraşüt büyüklüğünde çantalar takmaya hazır olun! Kimi logoyla bezeli, kimi şeffaf; ama tamamı taşımak için şimdiden kol idmanı yapmanıza neden olacak denli büyükler.

Heves Nesnesi Çantalar

Orijinal it-bag tarzlarına olan heves ivme kazandıkça tasarımcılar modaevlerinin arşivlerini geri çağırmaya başladı. Yine yorumlarına karşın vintage havalarını gözeten tasarımlar, 2019 çanta trendleri arasında en çok arzulanan modelleri içeriyor.

bu yazı Oggusto.com’dan alınmıştır.

benzer kategori içerikleri, 2019 Çanta trendleri konusu hakkında bilgiler, 2019 Çanta trendleri açıklaması, 2019 Çanta trendleri haberi, 2019 Çanta trendleri görselleri, 2019 Çanta trendleri iletişim, 2019 Çanta trendleri bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ seventy one = eighty