2015’in yeni trendi: Breton desenler
2015’in yeni trendi: Breton desenler başlıklı konu hakkında detaylar ve 2015’in yeni trendi: Breton desenler konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler 2015’in yeni trendi: Breton desenler başlığı altında toplandı.

2015’in yeni trendi: Breton desenler :

Moda, muhtelif biçimlerde açıklansa ve çoğu şahıs tarafından ”Yakışanı giymektir” diye deyim edilse de hakikatinde bir hayli bireyin yakından takip ettiği bir sektördür.

Yeni çıkan trendler neredeyse her kadının dolabında en az bir tane olmak şartıyla muhtelif biçimlerde bulunur. Şubat ayının ortasına geldiğimiz şu günlerde ise 2015 senesinin moda sektöründeki yeni trendi emin oldu.

Breton desenler bu sezonda kendine oldukça geniş bir yer bulacak. Hemen hemen tam desenlerle beraber rahatlıkla kullanılan bu giysileri nötr bir renk gibi düşünüp çiçekli desenlerle birlikte kullanabilirsiniz.


Bedeni daha hacimli gösteren breton desenli elbiseler giymek hakikatinde azıcık tehlikeli. Bu giysileri cılız bayanlar rahatlıkla kullanabilir. Basen problemi olan bayanlar ise breton desenli pantalon ve eteklerden ziyade bluzları seçim edebilir.


Breton bluzları kalem ya da pileli eteklerle ve jeanlerle rahatlıkla kombinlemek muhtemel. İhtimaliniz varsa üzerine kot veya ten ceket alarak bu bluzları daha çok göz önüne çıkarabilirsiniz.

benzer kategori içerikleri, 2015’in yeni trendi: Breton desenler konusu hakkında bilgiler, 2015’in yeni trendi: Breton desenler açıklaması, 2015’in yeni trendi: Breton desenler haberi, 2015’in yeni trendi: Breton desenler görselleri, 2015’in yeni trendi: Breton desenler iletişim, 2015’in yeni trendi: Breton desenler bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ninety nine − = 92