2019 modasında 80’ler ve 90’lar trendleri ön tasarıda olacak
2019 modasında 80’ler ve 90’lar trendleri ön tasarıda olacak başlıklı konu hakkında detaylar ve 2019 modasında 80’ler ve 90’lar trendleri ön tasarıda olacak konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler 2019 modasında 80’ler ve 90’lar trendleri ön tasarıda olacak başlığı altında toplandı.

2019 modasında 80’ler ve 90’lar trendleri ön tasarıda olacak :

Son senelerde modada özellikle gençlerin modada en çok alaka gösterdiği yarıyıllar 80’ler ve 90’lar modası oluyor. Bu senelerin giyim ve aksesuar parçaları gençler arasında ciddi anlamda popüler oldu.

Vintage ve retro moda mahsulleri sanki kapış kapış gidiyor. Gençlerin bu yarıyıllara alakasının farkında olan markalar da 80’ler ve 90’lar modasına ait parçaları yine açıklayıp sergenlerinde sunuyor.

Peki, 2019 modasında öne çıkacak trendler neler?

2019’da son senelerde sıkça karşılaştığımız kat kat giyinme bir akım olarak yeniden varlığını sürdürecek. 2019 yazına kadar olan süreçte kat kat giyinmenin değişik misallerini göreceğiz. Bu akımda birkaç rengi bir arada kullanmak popüler bir vaziyet. Değişik giyim parçalarını kombinleyerek kat kat giyinmek gençlerin 80’ler ve 90’lar stilini tutmasında ehemmiyetli rol oynayacak.

90’larda ve 2000’lerin başında oldukça popüler olan kovboy çizmeler ve pabuç modelleri yeniden moda olacak. Şayet elinizde bu cins modellerden varsa çok kısmetlisiniz. Pabuç ve çizme modasında da 80’ler ve 90’lar trendleri ön tasarıda olacak.

Son birkaç yıldır çiçek modelli giyim parçaları çok trend oldu. Çiçekli pantolonlar, gömlekler, tişörtler ve kış modası için çiçekli mont ve kazaklar bu sene de popüler olacak.

Kışın sıcak yakalayan ve şık görünen havalı mont modelleri bu sene de alaka görmeyi sürdürecek. Değişik renklerdeki bu havalı montlar gençlerin özellikle ilgisine sürüklüyor. En gözde havalı mont renkleri beyaz, pembe, turuncu, mor ve siyah.

Moda da tarih gibi tekrar ediyor. Son zamanlarda 80’ler modasına yoğun alaka var. Podyumlarda sergilenen parçalarda da bunu net olarak görebiliyoruz. 80’ler modası yaz ve kış aylarının favorisi olmayı 2019’da da sürdürecek. Vatkalar, değişik renk ve tondaki neon parçalar, hacimli kollar 2019’a damga vuracak. Vatkalı mont, gömlek modelleri özellikle popüler.

Değişik renklerdeki sahte kürkler kış modasında şık görünmek isteyenlerin seçimi. Güzelinize giden bir renki alıp gardrobunuzu renklendirebilirsiniz. Modacıların parçalarında sıkça yer verdiği desen cinslerinden biri olan ekose son senelerde bir hayli giyim mahsulünde karşımıza çıkıyor. Ekose montlar, ekose gömlekler, ekose pantolonlar 2019’da da sıkça sergenlerde olacak. Ekose desen o kadar yaygın ki 2019’da ekose desene sahip pabuçları da sıkça göreceğiz.

Pars desenli elbiseler de son senelerin favorisi konumunda. 80’ler ve 90’ların en popüler desenlerinden biri olan pars bu yıl da pabuç, gömlek, mont, pantolon, çizme, pabuç gibi parçalarda karşımıza çıkacak.

2019’da 80’lerin modası olan dantel ve fırfır yeniden bir hayli elbise modelinde moda tutkunlarının beğesine sunulacak.

2019 modasının en özel ve hoş parçalarını indirimli bir biçimde almak istiyorsanız online mağazalardaki modelleri ve kampanyaları kumpaslı olarak takip etmenizde fayda var. Bir Hayli online giyim mağazası kumpaslı olarak indirim, kampanya uyguluyor. Bunları takip ederek 2019 modasının birbirinden şık ve hoş parçalarına çok daha uyguna sahip olabilirsiniz.

Yapacağınız alışverişleri çok daha ucuza getirmenizi sağlayacak şahane bir taşıt olan indirim kodu, ve indirim kuponu ile daha ucuza alışverişlerinizi bitirmeniz muhtemel.

2019 modası için yapılacak alışverişlerde en çok seçim edilecek online giyim mağazalarından biri olan Defacto fırsatları ile çok daha uyguna tanışmak için aktüel indirim kuponu sunan AleRabat’ta fiyatsız bir biçimde yer alan Defacto indirim kodu kullanabilirsiniz.

EngüncelDefactoindirimkoduna https://alerabat.com/tr/indirim-kodu/defacto adresindenulaşabilirsiniz.

benzer kategori içerikleri, 2019 modasında 80’ler ve 90’lar trendleri ön tasarıda olacak konusu hakkında bilgiler, 2019 modasında 80’ler ve 90’lar trendleri ön tasarıda olacak açıklaması, 2019 modasında 80’ler ve 90’lar trendleri ön tasarıda olacak haberi, 2019 modasında 80’ler ve 90’lar trendleri ön tasarıda olacak görselleri, 2019 modasında 80’ler ve 90’lar trendleri ön tasarıda olacak iletişim, 2019 modasında 80’ler ve 90’lar trendleri ön tasarıda olacak bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 1 = nine