Moschino’d​an Up To Date koleksiyon​u
Moschino’d​an Up To Date koleksiyon​u başlıklı konu hakkında detaylar ve Moschino’d​an Up To Date koleksiyon​u konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Moschino’d​an Up To Date koleksiyon​u başlığı altında toplandı.

Moschino’d​an Up To Date koleksiyon​u :


Moschino Cheap and Chic saat koleksiyonları, 2012-13 Güz / Kış sezonu için, sezonun ana trendlerinin beklenmedik ve orijinal ayrıntılarla açıklanmasıyla planlandı.

Up To Date

Up To Date koleksiyonu, net hatlardan seven, yenilikçi ve orijinal ayrıntılara odaklanan erkekler için dört ayrı model olarak planlandı. Takvim penceresinin üzerindeki çelik çerçeve modülünün çıkarılması ile saatin görünümü basitçe değiştirilebiliyor ve böylece elegan ve sade bir model yaratılabiliyor. Saatin kanvas kayışının ten kayış ile değiştirilebilmesi ise bir öteki özelliği.

benzer kategori içerikleri, Moschino’d​an Up To Date koleksiyon​u konusu hakkında bilgiler, Moschino’d​an Up To Date koleksiyon​u açıklaması, Moschino’d​an Up To Date koleksiyon​u haberi, Moschino’d​an Up To Date koleksiyon​u görselleri, Moschino’d​an Up To Date koleksiyon​u iletişim, Moschino’d​an Up To Date koleksiyon​u bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one + seven =