Defileye damga vuran dekolte
Defileye damga vuran dekolte başlıklı konu hakkında detaylar ve Defileye damga vuran dekolte konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Defileye damga vuran dekolte başlığı altında toplandı.

Defileye damga vuran dekolte :

Renkli koleksiyona dekolte ve saydamlar defileye damga vurdu. Daha Önceki ve yeni kuşak mankenleri bir araya getiren Yıldırım Mayruk defilesinde en dikkat sürükleyen adlar ise 47 yaşındaki Deniz Pulaş ile Günay Museyeva oldu.

Mayruk defilelerinin bırakılmaz adlarından olan Pulaş giymesi cesaret isteyen şeffaf giysisiyle genç mankenlere taş çıkartırken, Günay Museyeva’nın ise üst tarafı tülden oluşan ve yalnızca göğüslerini çiçek motifiyle kapatan gizeme dışı giysisi büyük beğeni aldı.

İki seans halinde reelleşen defilede Deniz Pulaş, Ebru Ürün, Yüksel Ak, Sema Şimşek, Seda Ertan, Yelda Kara gibi bir yarıyıla damga vurmuş şöhretli modeller seneler sonra tekerrür podyuma çıktı. Daha Önceki ve yeni kuşak mankenlerin tanıttığı defileyi sanat ve toplum dünyasının şöhretli simaları da yakından takip etti.

Defileden görüntüler haberin devamında…

RESİMLER İÇİN TIKLAYIN…

benzer kategori içerikleri, Defileye damga vuran dekolte konusu hakkında bilgiler, Defileye damga vuran dekolte açıklaması, Defileye damga vuran dekolte haberi, Defileye damga vuran dekolte görselleri, Defileye damga vuran dekolte iletişim, Defileye damga vuran dekolte bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one + nine =