Nicole Kidman Jimmy Choo reklamlarında
Nicole Kidman Jimmy Choo reklamlarında başlıklı konu hakkında detaylar ve Nicole Kidman Jimmy Choo reklamlarında konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Nicole Kidman Jimmy Choo reklamlarında başlığı altında toplandı.

Nicole Kidman Jimmy Choo reklamlarında :

Dünyaca şanlı pabuç ve çanta markası olan Jimmy Choo’nun reklam suratı olan Nicole Kidman, 2020 İlkbahar – Yaz kampanyasında çekici bir tarza sahip.

Yiğit pozlar verdi

46 yaşındaki Oscar mükâfatlı oyuncu Nicole Kidman, Jimmy Choo’nun bundan evvel Cruise 2020 ve 2020 Güz- Kış reklam kampanyalarında yer almıştı. Her keresinde karşımıza değişik tarzla çıkan hoş oyuncu bu sefer daha yiğit pozlarla karşımızda…

Resimci Solve Sundsbo’ya poz veren Nicole Kidman, ” Solve ile çalışmak gerçekten çok cümbüşlü, yaratıcı olduğu gibi aynı zamanda son derece kararIı ve sistemli. Yeni ve afallatıcı pozlar vermek cümbüşlü. Bu çekimde kendimi azıcık daha yiğit, riskli hissettim.” laflarıyla çekimden hoşnut olduğunu dile getirdi.

RESİMLER İÇİN TIKLA…

benzer kategori içerikleri, Nicole Kidman Jimmy Choo reklamlarında konusu hakkında bilgiler, Nicole Kidman Jimmy Choo reklamlarında açıklaması, Nicole Kidman Jimmy Choo reklamlarında haberi, Nicole Kidman Jimmy Choo reklamlarında görselleri, Nicole Kidman Jimmy Choo reklamlarında iletişim, Nicole Kidman Jimmy Choo reklamlarında bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 + three =