Versace Koleksiyonunda Dantel ve Metal Detayı

Versace Koleksiyonunda Dantel ve Metal Detayı başlıklı konu hakkında detaylar ve Versace Koleksiyonunda Dantel ve Metal Detayı konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Versace Koleksiyonunda Dantel ve Metal Detayı başlığı altında toplandı.

Versace Koleksiyonunda Dantel ve Metal Detayı :

  Paris Spring Couture 2020 haftasında 15 parçalık ilkbahar koleksiyonunu tanıtan Versace, metalik ve neon renklere ayrıca  dantel ve altın sarısı metallere yer vererek bu senenin trendleri hakkında bize ipuçları vermiş. Dantel seneyi bizi bekliyor, ayrıca aksesuarlar olarak altın sarısı metal kolye ve bilekliklere yer verebiliriz. Metalik gri ve tabakalı giysiler bir değişik baskın trendler arasında.Bel kısmı korseli tek parça kıyafetlerde dikkat sürüklüyor. Ben koleksiyonu çok hoşlandım ya siz? Tüm koleksiyon için Yazının devamını tıklayın!

benzer kategori içerikleri, Versace Koleksiyonunda Dantel ve Metal Detayı konusu hakkında bilgiler, Versace Koleksiyonunda Dantel ve Metal Detayı açıklaması, Versace Koleksiyonunda Dantel ve Metal Detayı haberi, Versace Koleksiyonunda Dantel ve Metal Detayı görselleri, Versace Koleksiyonunda Dantel ve Metal Detayı iletişim, Versace Koleksiyonunda Dantel ve Metal Detayı bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− one = 1