Victoria’s Secret 2020’den Rihanna ve melekler
Victoria’s Secret 2020’den Rihanna ve melekler başlıklı konu hakkında detaylar ve Victoria’s Secret 2020’den Rihanna ve melekler konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Victoria’s Secret 2020’den Rihanna ve melekler başlığı altında toplandı.

Victoria’s Secret 2020’den Rihanna ve melekler :

Senenin en merak edilen gösterilerinden Victoria’s Secret defilesi Ekim ayında asıllaştı ve dün gece ilk kere televizyonda yayınlandı. Bruno Mars, Justin Biber ve Rihanna’nın sahne aldığı gösteri oldukça cümbüşlü görünüyor.

Geçtiğimiz ay yeni albümünü çıkaran Rihanna da gösteride, yeni albümünden 2 parça seslendirdi. Videodan ilk singleı Diamonds’ı dinleyebilir, melekleri izleyebilirsiniz.

benzer kategori içerikleri, Victoria’s Secret 2020’den Rihanna ve melekler konusu hakkında bilgiler, Victoria’s Secret 2020’den Rihanna ve melekler açıklaması, Victoria’s Secret 2020’den Rihanna ve melekler haberi, Victoria’s Secret 2020’den Rihanna ve melekler görselleri, Victoria’s Secret 2020’den Rihanna ve melekler iletişim, Victoria’s Secret 2020’den Rihanna ve melekler bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 1 = one