Abazoğlu’ndan vücut tipine göre bikini seçimi
Abazoğlu’ndan vücut tipine göre bikini seçimi başlıklı konu hakkında detaylar ve Abazoğlu’ndan vücut tipine göre bikini seçimi konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Abazoğlu’ndan vücut tipine göre bikini seçimi başlığı altında toplandı.

Abazoğlu’ndan vücut tipine göre bikini seçimi :

Göbekli kadınlar: Güneşlenirken ve denizdeyken bikini daha sağlıklı. Ama ortalarda olduğunuz saatlerde, örneğin öğle yemeğine giderken mayo tercih edin. Bu daha estetik.

Kilolu kadınlar: Koyu renkler giyin diye bir şey yok. Açık zemin rengi üzerine, lacivert ya da fuşyayla yapılmış bir geometrik desenle de incecik algılanma şansına sahipsiniz.

Çok büyük göğüslü kadınlar: Kaplı mayo ve bikini tercih etmemeli. Kol altı dekoltesine dikkat edin, sıktığı zaman hoş olmaz.

Çok küçük göğüslü kadınlar: Üçgen bikini giyin. Üçgenin de içinin kaplı olanları göğsünüze form verdirir.

Basenleri geniş kadınlar: Çok oyuk kenarlı ya da açık tonlu parçalar almayın.

Banu Duran
Pazar Vatan

benzer kategori içerikleri, Abazoğlu’ndan vücut tipine göre bikini seçimi konusu hakkında bilgiler, Abazoğlu’ndan vücut tipine göre bikini seçimi açıklaması, Abazoğlu’ndan vücut tipine göre bikini seçimi haberi, Abazoğlu’ndan vücut tipine göre bikini seçimi görselleri, Abazoğlu’ndan vücut tipine göre bikini seçimi iletişim, Abazoğlu’ndan vücut tipine göre bikini seçimi bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ nine = thirteen