Kendine güvenmek senin stilin demek
Kendine güvenmek senin stilin demek başlıklı konu hakkında detaylar ve Kendine güvenmek senin stilin demek konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Kendine güvenmek senin stilin demek başlığı altında toplandı.

Kendine güvenmek senin stilin demek :

Birkaç husus var ki şıklığınıza şıklık katar, birkaç husus var ki şık olayım derken sizi komik bir görüntüye sürükler.

Peki şıklığını belirleyen anahtarlar nelerdir?

Kendiniz olun

Stil sahibi olmak önemlidir. Belli bir stil yakalamak istiyorsanız, bunu asla başkalarından kopyalayıp kendinize yapıştırmayın, hep kendiniz olun. Çünkü kendiniz olursanız zaten stiliniz parlayacaktır. Kendi istediklerinizi giyerseniz kendinize güveninizi tam olarak da yansıtmış olursunuz. Unutmayın, kendine güvenmek senin stilin demek…

Saçlarınız diri olmalı

Sağlıklı ve bakımlı saçların dikkat çektiği gibi bir gerçek var. Saçların parlaklığı, saçlarınızın şeklinin yüzünüzle uyumu size dinamik bir görünüm kazandırır. Dik duruşunuz bile saçınıza olan güveninize bağlıdır. Saçlarınız kısa olsun ya da toplamış olun fark etmez yeter ki diri olsun. Ve kuşkusuz ki ne giyerseniz giyin siz bile aynada önce saçınıza bakarsınız. Saçınız gözlerinizi güneş gibi aydınlatıyorsa diğer tüm kusurlarınızı silip attınız demektir.

Kıyafetlerinizde karmaşa yaratmaya gerek yok

Karman çorman abartarak giyinmek size ruhsal olarak da ağırlık verir. Her şeyi takıp takıştırmak hiç hoş görüntü sağlamaz. Ne kadar karıştırırsanız o kadar yapay görünürsünüz ve hatta kendiniz bile tatmin olmazsınız. Açgözlülüğe gerek yok, giymek istediğiniz ya da takmak istediğiniz aksesuarları günlere bölebilirsiniz.

benzer kategori içerikleri, Kendine güvenmek senin stilin demek konusu hakkında bilgiler, Kendine güvenmek senin stilin demek açıklaması, Kendine güvenmek senin stilin demek haberi, Kendine güvenmek senin stilin demek görselleri, Kendine güvenmek senin stilin demek iletişim, Kendine güvenmek senin stilin demek bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eleven − = ten