Birkaç beden cılız gösterecek tüyolar
Birkaç beden cılız gösterecek tüyolar başlıklı konu hakkında detaylar ve Birkaç beden cılız gösterecek tüyolar konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Birkaç beden cılız gösterecek tüyolar başlığı altında toplandı.

Birkaç beden cılız gösterecek tüyolar :

Ne kilolusunuz ne cılız… Ama minik tefek aşırılıklarınızı azıcık saklamak istiyorsanız giyiminize dikkat ederek bunu muvaffak olabilirsiniz.

Gizlemek istediğiniz aşırılıkları doğru parçalarla saklayabilir ve olduğunuzdan daha cılız görünebilirsiniz.

İşte size dayanakçı olacak harika tüyolar…

Orantı

Bol ve yuvarlak kesimler sizi de vurdumduymaz ve kilolu gösterir. Bu surattan siz de dnegeyi sağlamak için bol bir etekle dar bir tişört, uzun ve uçuş uçuş bir tunikle daracık bir bir jean ya da mini etekle daha uzun bir bluz seçim edip orantıyı tutmaya bakın.

Doğru ceket tercihi

Kalçalarına kadar uzanan ceketler ve üzerinizde bol duran modeller sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterir. Bel kısmı oturan bir ceket her zaman belinizi ince gösterecektir.

Şekilli etekler

Kalem etekler iyi güzel de herkesi daha vurdumduymaz göstermeye eğilimli. Bele oturduktan sonra hafif bollaşan biçimli bir etek her zaman daha iyidir.

Jeanlarınızı topuklularla giyin

Mecmualarda, gazetelerde neden bir hayli şöhretlinin jeanlerinin altına topuklu pabuç giydiğini merak ediyorsunuzdur. Zira bu son derece doğru bir seçim. Böyle bir kombinasyon özellikle dar kesim bir jeanle yapılırsa her bayanı olduğundan daha ince, uzun ve şık gösterecektir.

Doğru kemer tercihi

Daha geniş kemerleri seçim faktörüz sizi daha da ufak gösterir. Ve belinize bütün oturan bir kemeri seçmenizde fayda var.

Kendinize böyle bir kıyafet seçin

Şekilli beli, muntazam dikişleri ve göğüs kısmı pensli bir kıyafet herkese yakışacaktır.

Kırmızıdan bırakmayın

Gücün ve özgüvenin sembolü olarak görülen kırmızı iddialı bir renk olmasının yanında koyu tonları seçim edildiğinde saklayıcı özelliği vardır. Bu surattan siyahla kendinizi kısıtlamayın kırmızı da bir seçenek.

benzer kategori içerikleri, Birkaç beden cılız gösterecek tüyolar konusu hakkında bilgiler, Birkaç beden cılız gösterecek tüyolar açıklaması, Birkaç beden cılız gösterecek tüyolar haberi, Birkaç beden cılız gösterecek tüyolar görselleri, Birkaç beden cılız gösterecek tüyolar iletişim, Birkaç beden cılız gösterecek tüyolar bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ thirty seven = forty three