Tesettürde Dubai modası
Tesettürde Dubai modası başlıklı konu hakkında detaylar ve Tesettürde Dubai modası konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Tesettürde Dubai modası başlığı altında toplandı.

Tesettürde Dubai modası :

Dubai; tesettür giyimde fashion week defileleri, abayaları ve kaftanları ile damgasını vurmuş bir ülke. Tasarımlarda doğunun zenginliğini, ihtişamını, şıklığını fakat biraz da abartılı modellerini görüyoruz.

Zengin bölgelerininin çok olmasından dolayı ülkede tüketim sistemi hep lükse dayalı, özellikle de giyim sektöründe.

İpek modeller tercih ediliyor

Türban modelleri çok değişken. Kimi ithal ipek eşarp modelleri kullanıyor, kimi de uzun ipek şallar. Kısa türban modelleri de çok yaygın, saçın ön kısmını açıkta bırakan kısa türbanlar genelde uzun elbiseler veya abayalar ile kullanılıyor.

Abaya eski yıllarda Türk kadınlarının sokakta giydiği manto şeklinde olan bir elbisedir. Omuz kısmının arka tarafından aşağı doğru salınan parçaları vardır. İstediğiniz şık kumaşla abayalar, kaftanlar diktirebilirsiniz. Tabii bu şıklığa ayakkabı, çantalar ve mücevherler de eşlik ediyor.

Bu model şal örtünüzü daha değişik ve şık gösterecektir. Siz de alışverişe çıktığınızda renkli bir kumaş parçası edinip şık kadınlardan olabilirsiniz.

Hint kınalarının desen desen parmaklardan dirseklere kadar uzandığını gördüğümüz gibi, koyu renk göz rimelleri, siyah saçlı kadınlar da aynı stil içerisindeler. Türkiye’de şimdilerde yaygınlaşan feraceler var ancak sade ve günlük bir stili yansıtıyor.

benzer kategori içerikleri, Tesettürde Dubai modası konusu hakkında bilgiler, Tesettürde Dubai modası açıklaması, Tesettürde Dubai modası haberi, Tesettürde Dubai modası görselleri, Tesettürde Dubai modası iletişim, Tesettürde Dubai modası bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twelve + = twenty two