Rihanna River Island 2020 Sonbahar koleksiyonu
Rihanna River Island 2020 Sonbahar koleksiyonu başlıklı konu hakkında detaylar ve Rihanna River Island 2020 Sonbahar koleksiyonu konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Rihanna River Island 2020 Sonbahar koleksiyonu başlığı altında toplandı.

Rihanna River Island 2020 Sonbahar koleksiyonu :

” I’m bringing the game up” sloganıyla yola çıkan Rihanna, ikinci kez River Island için hazırladığı koleksiyonu hazırladığı videoyla hayranlarının karşısına çıkardı. Marka içni hazırladığı yaz koleksiyonunun çok satması üzerine bir de kış koleksiyonu hazırlayan Riri, crop-topların yerine bu kez bomber ceketleri koleksiyonunun odak noktası yapıyor.

Video çekimleri sırasında tasarımlarını çok beğenen şarkıcı, siparişlerinin bir an önce eline ulaşmasını istediğini de özellikle belirtiyor. 10 dolar ila 200 dolar arasında değişen fiyatlarla koleksiyonunu satışa çıkartacak olan Rihanna, anlaşılan daha birkaç sezon marka için yeni koleksiyonlar hazırlayacak.

benzer kategori içerikleri, Rihanna River Island 2020 Sonbahar koleksiyonu konusu hakkında bilgiler, Rihanna River Island 2020 Sonbahar koleksiyonu açıklaması, Rihanna River Island 2020 Sonbahar koleksiyonu haberi, Rihanna River Island 2020 Sonbahar koleksiyonu görselleri, Rihanna River Island 2020 Sonbahar koleksiyonu iletişim, Rihanna River Island 2020 Sonbahar koleksiyonu bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ one = eight