25 Aralık ’ta Galata Moda ’da Markalaşma Süreci

25 Aralık ’ta Galata Moda ’da Markalaşma Süreci başlıklı konu hakkında detaylar ve 25 Aralık ’ta Galata Moda ’da Markalaşma Süreci konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler 25 Aralık ’ta Galata Moda ’da Markalaşma Süreci başlığı altında toplandı.

25 Aralık ’ta Galata Moda ’da Markalaşma Süreci :

22-26 Aralik tarihleri arasinda Tepebasi TRT binasi onunde gerceklesek olan Galatamoda etkinliğinde , diğer seferlerden farkli olarak ziyarette bulunacak kisilere ozel etkinlikler duzenleniyor. Bunlardan biri de deneyimli tasarimci, Moda Tasarimcilari Dernegi yonetim kurulu uyesi Mehtap Elaidi ’ nin 25 Aralik ’ ta saat 15:00-17:00 arasi verecegi seminer.
Mehtap Elaidi Galata moda kapsaminda yapacagi konusmasinda “Markalasma Sureci”nden bahsedecek. Bir tasarımcı markasının Markalasma Surecinde  Turkiye ve dunyada izlenecek yollar, yaratılması gereken satış tanıtım programları ve tasarima yon veren onemli noktalardan bahsedecek.
Markalasma yolundaki markalarin,genc tasarimcilarin ve en onemlisi Galata Moda ’yi ziyarete gelen herkesin bu faydali semineri dinleme ve Mehtap Elaidi ile tanisma firsati olacak.
Tasarimcinin  Galata moda gunlerinde yer alacak koleksiyonu ise  güncel giyimli, fonksiyonel ve agirlikli olarak ust parcalardan ve aksesuarlardan olusacak. Bu sene Bilgi universitesinde Moda Yönetimi programında da ders verecek olan Mehtap Elaidi nin galata modaya ozel koleksiyonunun yani sira  egitimci kimligiyle de tanismak istiyorsaniz sizi galata moda gunlerine davet ediyoruz.

benzer kategori içerikleri, 25 Aralık ’ta Galata Moda ’da Markalaşma Süreci konusu hakkında bilgiler, 25 Aralık ’ta Galata Moda ’da Markalaşma Süreci açıklaması, 25 Aralık ’ta Galata Moda ’da Markalaşma Süreci haberi, 25 Aralık ’ta Galata Moda ’da Markalaşma Süreci görselleri, 25 Aralık ’ta Galata Moda ’da Markalaşma Süreci iletişim, 25 Aralık ’ta Galata Moda ’da Markalaşma Süreci bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− two = 1