Boyfriend gömlek giymenin püf noktaları
Boyfriend gömlek giymenin püf noktaları başlıklı konu hakkında detaylar ve Boyfriend gömlek giymenin püf noktaları konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Boyfriend gömlek giymenin püf noktaları başlığı altında toplandı.

Boyfriend gömlek giymenin püf noktaları :

Erkeklerin pantolonlarını ve ceketlerini aldık, peki gömleklerini niye almayalım? İşte boyfriend gömlek giymenin birkaç yolu…

Üzerimize bir beden büyük geliyormuş gibi duran gömlekler, özellikle de beyaz olanlarını artık her yerde görmeye alıştık. Bol pantolonların, taytların, şortların üzerine giyilen ve hatta içine hiçbir şey giymeden elbise gibi de kullanılabilen bu gömlekler çok çeşitli stil alternatifleri sunuyor!

Peki nasıl giyilmeli?

Boyfriend gömlekler herkesin rahatlıkla takip edebileceği ve üstelik çok da rahat olan bir trend. Hem klasik tarza hem spor tarza, hem de bohem tarza rahatlıkla adapte edebileceğiniz birçok şekli ve modeli mevcut.

Ekose gömlekleri dar kot pantalonunuzun üstüne giyebilir, gömleği pantolunuzun içine sokarak sıkı kalçalarınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Gömleğin kollarını kıvırmayı ve ilk birkaç düğmesini açık bırakmayı ve trendy kolyelerden takmayı unutmayınız!

Örneğin, rahatlığından ve konforundan yararlanmak isteyen bayanlar, kot şortlarını bu gömleklerle tamamlayabilirler. Rihanna da bu akımın sıkı takipçilerinden. Neredeyse her hafta onu üzerinde kocaman bir gömlekle yakalamak mümkün. Gömleğin altına giyeceğiniz minicik kot şort ve düz spor ayakkabılarla rahat ve sportif bir şıklık yakalayabilirsiniz. Kolunuza sütyeninizin tonlarında büyük ahşap bileziklerden takın.

Ya da Rachel Bilson gibi gömleğinizi kot pantolon ve topuklu ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz. Çok daha sade ve yalın görünen Bilson, üzerine daha iyi oturan gömlekleri tercih ediyor. Son sezonda sadeliğin bir göstergesi olan hobo çantasını da yanından eksik etmeyen Rachel Bilson’ın tarzını biz çok tuttuk.

Keira Knightley sanırız bu modayı en aslına uygun takip edenlerden. Neredeyse dizlerine kadar gelen gömleği ve altına giydiği taytıyla gençliğin içindeki hippi ruhunun ayaklı bir temsilcisi adeta. Keira’nın gömleğinde en çok hoşumuza giden nokta ise, gömlek her ne kadar çok uzun ve geniş olsa da, omuzlarının tam olarak oturmuş olması.

Siz de eğer bu akımın sıkı bir takipçisi olacaksanız, gömleğinizin bedeninize uygun olup olmadığına özellikle dikkat edin. Çünkü üzerinizde bol duracak olması, gömleğinizin üzerinizden kayıp düşecekmiş gibi durmasını gerektirmez.

Bütün bu seçeneklerin yanı sıra bir de gömleğinizi bir kemer yardımıyla elbise olarak giyme şansınız var. Victoria’s Secret meleklerinden Alessandra Ambrosio, uzun beyaz gömleğini beline taktığı siyah kemeriyle tamamlamış. Gerçi dar bir gömlek seçerek mızıkçılık yapmış ama, biz yine de bu tarzı çok beğendik.

benzer kategori içerikleri, Boyfriend gömlek giymenin püf noktaları konusu hakkında bilgiler, Boyfriend gömlek giymenin püf noktaları açıklaması, Boyfriend gömlek giymenin püf noktaları haberi, Boyfriend gömlek giymenin püf noktaları görselleri, Boyfriend gömlek giymenin püf noktaları iletişim, Boyfriend gömlek giymenin püf noktaları bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nineteen − = nine