Christian Louboutin’den Hawaii Kawai Koleksiyonu
Christian Louboutin’den Hawaii Kawai Koleksiyonu başlıklı konu hakkında detaylar ve Christian Louboutin’den Hawaii Kawai Koleksiyonu konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Christian Louboutin’den Hawaii Kawai Koleksiyonu başlığı altında toplandı.

Christian Louboutin’den Hawaii Kawai Koleksiyonu :

950’li yılların Hawaii’sinin sıcaklığını ve vintage ruhunu İlkbahar / Yaz 2020 sezonuna taşıyan Christian Louboutin Beauté Hawaii Kawai Koleksiyonu, tropik esintili temasıyla yine ojelerini çanta ve ayakkabılarla eşleştiriyor.

Hawaii esintili baskılarla bezenmiş özel kutu

Her birinde 3 minyatür boy oje bulunan iki ayrı set ile sunulan Hawaii Kawai Koleksiyonu, Hawaii esintili baskılarla bezenmiş özel kutusuyla dikkat çekiyor.

Tropik sıcaklığı tırnaklarda

Christian Louboutin, Beauté oje koleksiyonunun en popüler renklerini minyatür boylarda bir araya getiren koleksiyon, tropik sıcaklığı tırnaklara taşıyor.

Hawaii Kawai Koleksiyonu Şubat 2020’dan itibaren satışa sunulacak…

benzer kategori içerikleri, Christian Louboutin’den Hawaii Kawai Koleksiyonu konusu hakkında bilgiler, Christian Louboutin’den Hawaii Kawai Koleksiyonu açıklaması, Christian Louboutin’den Hawaii Kawai Koleksiyonu haberi, Christian Louboutin’den Hawaii Kawai Koleksiyonu görselleri, Christian Louboutin’den Hawaii Kawai Koleksiyonu iletişim, Christian Louboutin’den Hawaii Kawai Koleksiyonu bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sixty four + = seventy one