Kate Moss hayatını yazdı
Kate Moss hayatını yazdı başlıklı konu hakkında detaylar ve Kate Moss hayatını yazdı konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Kate Moss hayatını yazdı başlığı altında toplandı.

Kate Moss hayatını yazdı :

25 yıldır içinde bulunduğu moda dünyasının iç yüzünü ve yaşadıklarını yazan Moss, kariyerini kişisel bir bakış açısıyla anlatıyor. ABD ‘de Rizzoli yayınevi tarafından yayımlanacak ve yarın piyasada olacak kitabın editörleri; ‘Dazed and Confused‘ ve ‘Another’ dergilerinin yayın yönetmeni, aynı zamanda Moss’un çocuğunun babası Jefferson Hack ile moda fotoğrafçısı ve Moss’un nikah şahidi Jess Hallet. Kitapta ayrıca Terry Richardson, Mario Testino, Juergen Teller, Karl Lagerfeld, Hedi Slimane gibi fotoğrafçıların Moss ile gerçekleştirdikleri moda çekimleri yer alıyor. 14 yaşında modellik kariyerine başlayan 38 yaşındaki Moss dünyanın en yüksek ücretle çalışan üçüncü modeli.

benzer kategori içerikleri, Kate Moss hayatını yazdı konusu hakkında bilgiler, Kate Moss hayatını yazdı açıklaması, Kate Moss hayatını yazdı haberi, Kate Moss hayatını yazdı görselleri, Kate Moss hayatını yazdı iletişim, Kate Moss hayatını yazdı bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twenty four − = twenty