Kıyafetinizi bel uzunluğunuza göre seçin
Kıyafetinizi bel uzunluğunuza göre seçin başlıklı konu hakkında detaylar ve Kıyafetinizi bel uzunluğunuza göre seçin konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Kıyafetinizi bel uzunluğunuza göre seçin başlığı altında toplandı.

Kıyafetinizi bel uzunluğunuza göre seçin :

Bunu öğrenmek için iki ölçüm yapmanız gerekir. Önce koltukaltınızla ile belinizin arasını ölçün. Sonra beliniz ile poponuzun arasını ölçün. Eğer ilk ölçümünüz daha kısa çıkarsa siz kısa bellisiniz. İkincisi kısa çıkarsa o zaman siz uzun belli bir kadınsınız.

Kısa belli kadınlar nasıl giyinmeli

– Eğer kısa belli iseniz, vücudunuzun alt bölümü daha küçük görünür. Giyiminizde vücudunuzun dengesini sağlamanız gerekir. Dikey çizgilerin bulunduğu üstler deneyin. Bu çizgiler üst bölümünü daha uzun gösterir. Böylece beliniz bir miktar daha aşağıya iner. Çizgili bluzların çizgileri ince olmalıdır.

– Vücudu sarmayan bol üstler giyebilirsiniz. Bu belin aslında nerede bulunduğu göstermemenin bir başka yoludur. Derin bir V yaka (sadece kısa belli kadınlar için değil, tüm kadınlar için kullanilabilecek bir yöntemdir) beli aşağıya çeker odağı değiştirir. Kemerli elbiselerden kaçının. Kemer ihtiyacınız varsa, bel bölgesine dikkati azaltmak için kıyafet ile aynı renkte dar bir kemer seçin.

Uzun belli kadınlar nasıl giyinmeli

– Uzun belli kadınların sorunu beden tipinden dolayı bacaklarının daha kısa görünmesidir. Eğer uzun belli kadınsanız, sizin alt yarınızın uzun görünmesini sağlayacak giysiler giymeniz gerekir.

– Belden kabaran elbiseler seçin. Bu stiller belinizin daha yüksek ve bacaklarınızın daha uzun görünmesini sağlayacaktır.

– Bele oturan gömlerler seçin. Kısa gömleklerde bir sorun midedir. Bu tür gömleklerde kadınların karın bölgeleri ortaya çıkar. Bunun için göbekli kadınlar için bu seçim biraz zor olacaktır.

– Pantolonları, belinizde veya biraz üzerinde alabilirsiniz. Ancak bacaklarınızın kısa görünmesini önlemek için kesinlikte çok dar pantolonlar giymeyin.

– Kısa ceketler giyin. Örneğin bolero tarzı ceketler, uzun belli kadınlarda çok şık olabilir. Ayakkabılarınız topuklu olsun. Bacaklarınızın daha uzun görünmesini sağlayacaktır.

– Bacaklarınızı uzun göstermek için etek ya da elbise giyiyorsanız, ayakkabınız ile çorap renkleri uyumlu olmalıdır.

– Ne yaparsanız yapın, bacaklarınızın daha kısa görünmesini sağlayacak stillerden uzak durun. Düşük belli kotlar, belinizi daha da uzun yapar ve bacak boyunuzu kısaltır. Yüksek belli pantolonlar, bacaklarınızı uzun göstererek doğal bir görünüm verir.

benzer kategori içerikleri, Kıyafetinizi bel uzunluğunuza göre seçin konusu hakkında bilgiler, Kıyafetinizi bel uzunluğunuza göre seçin açıklaması, Kıyafetinizi bel uzunluğunuza göre seçin haberi, Kıyafetinizi bel uzunluğunuza göre seçin görselleri, Kıyafetinizi bel uzunluğunuza göre seçin iletişim, Kıyafetinizi bel uzunluğunuza göre seçin bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four + = thirteen