Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul bugün başlıyor
Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul bugün başlıyor başlıklı konu hakkında detaylar ve Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul bugün başlıyor konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul bugün başlıyor başlığı altında toplandı.

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul bugün başlıyor :

İstanbul’un en önemli moda etkinliği Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul presented by American Express 7 Ekim Pazartesi günü başlayacak defileler, moda konuşmaları ve renkli partilerle 5 gün boyunca Kuruçeşme Arena’da moda severlere dopdolu bir program sunacak. Marka ve tasarımcıların İlkbahar/Yaz 2020 koleksiyonlarını sergileyecekleri hafta boyunca toplam 43 defile ve sunum izlenebilecek. 29 tasarımcının defile gerçekleştireceği Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul presented by American Express’de 11 tasarımcı ise Studio alanında özel sunumlar yapacak. Kuruçeşme Arena dışında da 3 marka ve tasarımcının özel defile ve etkinlikleri takip edilebilecek. Etkinlik takviminde, bu sezon ilk defa Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul presented by American Express’e katılacak olan yetenekli tasarımcılar da dikkat çekiyor.

New York, Miami, Berlin, Sidney, Moskova ve Tokyo Moda Haftaları ile Zürih ve Sidney Moda Günleri’nin isim sponsoru olan ve geçtiğimiz sezon bu şehirlerin arasına İstanbul’u da ekleyen Mercedes-Benz, Kuruçeşme Arena’daki etkinlik alanında kurulacak Mercedes-Benz Lounge’da davetlilerini ağırlayacak. Ayrıca lüks segmentin tartışmasız lideri olan yeni Mercedes-Benz S-Serisi de, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul presented by American Express boyunca Kuruçeşme Arena’da sergilenilerek moda severler ile buluşacak.

İstanbul Moda Haftası’nın defile takvimini aşağıdan görebilirsiniz.

benzer kategori içerikleri, Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul bugün başlıyor konusu hakkında bilgiler, Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul bugün başlıyor açıklaması, Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul bugün başlıyor haberi, Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul bugün başlıyor görselleri, Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul bugün başlıyor iletişim, Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul bugün başlıyor bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 + two =