Kate Upton hangi Türk markası için poz verecek
Kate Upton hangi Türk markası için poz verecek başlıklı konu hakkında detaylar ve Kate Upton hangi Türk markası için poz verecek konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Kate Upton hangi Türk markası için poz verecek başlığı altında toplandı.

Kate Upton hangi Türk markası için poz verecek :

Türkiye’de kadınlara yönelik büyük beden deri ve kürk tasarımları yapan Tuğba Berin, markasının fotoğraf çekimleri için dünyaca ünlü süpermodel Kate Upton’la anlaştı.

Markanın küçük beden modellerinin katalog çekimini geçtiğimiz günlerde Türkiye’nin en ince modellerinden Didem Soydan’la yapan Berin, aynı tasarımların büyük bedenleri için önümüzdeki Temmuz ayında Kate Upton’la çalışacak.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLA…

benzer kategori içerikleri, Kate Upton hangi Türk markası için poz verecek konusu hakkında bilgiler, Kate Upton hangi Türk markası için poz verecek açıklaması, Kate Upton hangi Türk markası için poz verecek haberi, Kate Upton hangi Türk markası için poz verecek görselleri, Kate Upton hangi Türk markası için poz verecek iletişim, Kate Upton hangi Türk markası için poz verecek bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fifty five + = fifty seven