Limango COLUMBIA indirimi!

Limango COLUMBIA indirimi! başlıklı konu hakkında detaylar ve Limango COLUMBIA indirimi! konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Limango COLUMBIA indirimi! başlığı altında toplandı.

Limango COLUMBIA indirimi! :

Kar kapımıza kadar geldi, kayak sezonuda çoktan açıldı! Eğer kayak yapanlar varsa sıcacık birbirinden güzel kayak pantolonları, eldiven, bere ve çoraplardaki limango indirimini kaçırmasın! %70 varan indirmler sunan bu kampanya 25 Ocak tarihinde sona erecektir. Limango üyesi iseniz hemen tıklayıp alışverişe sizde katılın! Eğer üye değilseniz kadinplus@gmail.com adresinden davetiye talebinde bulunmanız yeterli. columbia Marka hakkında: 1938 ’de kurulan Columbia Sportswear Company, şapka distribütörlüğü yapan küçük bir aile şirketiyken dünyanın en geniş dış giyim markalarından biri haline gelmiştir. Aynı zamanda Amerika ’da kayak giyiminde önde gelen markalar arasında yer almaktadır. Columbia ’nın yoğun olarak çizgisi; dış giyim, spor giyim, dayanıklı ayakkabı ve aksesuar alanlarında geniş bir çeşitlilik sunar. Geliştirilen ürünler işlevsel olma özelliği gösterirken aynı zamanda modaya uygun olarak şık dizayn edilmişlerdir. Su geçirmez, nefes alabilir kumaştan ceket yapan ilk firmalardan biridir.

benzer kategori içerikleri, Limango COLUMBIA indirimi! konusu hakkında bilgiler, Limango COLUMBIA indirimi! açıklaması, Limango COLUMBIA indirimi! haberi, Limango COLUMBIA indirimi! görselleri, Limango COLUMBIA indirimi! iletişim, Limango COLUMBIA indirimi! bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− one = 2