Peşmerge tulumu H&M’e özür diletti
Peşmerge tulumu H&M’e özür diletti başlıklı konu hakkında detaylar ve Peşmerge tulumu H&M’e özür diletti konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Peşmerge tulumu H&M’e özür diletti başlığı altında toplandı.

Peşmerge tulumu H&M’e özür diletti :

İsveçli giyim firması H&M’in, yeni koleksiyonu için hazırladığı kıyafetleri yayınlamasının ardından koleksiyonda bulunan ‘haki renkli tulum’ tepki çekti.

“Bu da peşmerge modası mı” şeklinde tepkiler gelirken, H&M ‘silahlı Kürt gruplar’ üzerinden ticaret yapmakla suçlandı.

Bu suçlamalar üzerine İsveçli firma H&M açıklama yaparak, özür diledi.

H&M markasının Peşmerge tulumu İZLE

“YOĞUN TALEP VARDI”

H&M’in açıklaması:

“Bu tasarım nedeniyle bazı çevreleri incittiysek, bundan derin üzüntü duyuyoruz. Amacımız asla bu değildi. H&M olarak her zaman müşterilerimizden gelen talepleri dinlemeye devam ediyoruz. Geçtiğimiz sezonlarda tulumlara yönelik yoğun bir talep vardı ve biz de yeni koleksiyonumuzda farklı kumaşlarda ve farklı renklerde tulumlara yer verdik. Sezonun moda renklerinden biri olan haki yeşili tulumlar da büyük bir koleksiyonun bir parçası. Müşterilerimizin fikirleri bizim için her zaman çok değerli ve onlardan aldığımız bu geri dönüşü, gelecek sezonlar için de dikkate alacağız.”

benzer kategori içerikleri, Peşmerge tulumu H&M’e özür diletti konusu hakkında bilgiler, Peşmerge tulumu H&M’e özür diletti açıklaması, Peşmerge tulumu H&M’e özür diletti haberi, Peşmerge tulumu H&M’e özür diletti görselleri, Peşmerge tulumu H&M’e özür diletti iletişim, Peşmerge tulumu H&M’e özür diletti bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sixty six + = seventy three