2020-2020 kış sezonu için makyaj önerileri
2020-2020 kış sezonu için makyaj önerileri başlıklı konu hakkında detaylar ve 2020-2020 kış sezonu için makyaj önerileri konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler 2020-2020 kış sezonu için makyaj önerileri başlığı altında toplandı.

2020-2020 kış sezonu için makyaj önerileri :

Yarım dumanlı göz makyajı

Yoğun dumanlı göz makyajı biz kadınların gözdesi! Ancak zaman cesur kadınların zamanı ve siz farklı bir şeyler denemek istiyorsanız kesinlikle bu yarım dumanlı göz makyajını denemelisiniz.

Gözleriniz ışıldasın

Chanel’in kullandığı bu makyaj tekniği sizi de büyüleyebilir! Kışı gözlerinizde yaşatabileceğiniz bu tarz bi makyajı siz de mutlaka denemelisiniz.

Şarap lekeli dudaklar

Bu sezon dudaklar karanlığın büyüsüne kapıldı! Koyu tonlar ve gotik görünüm dudaklarda oldukça revaçta. Siz de dudaklarınız şarap rengi olsun istiyorsanız iki farklı tonlu ruju karıştırarak uygulayabilirsiniz.

Ruj kullanımında normalden uzaklaşın

Dudağın başladığı noktadan bitiş noktasına kadar aynı ruju uyguladığınız zamanları geride bırakın! Dudaklarınızda renk geçişleri oluşturabilir, değişik teknikler kullanabilirsiniz.

Üste ve alta kontrast renkler

Zıt tonları, mat gölgeleri ve metalik renkleri birlikte kombinleyerek makyajınızı daha da canlandırabilirsiniz.

Rujunuzu allık olarak kullanın

Yanaklarınız, elmacık kemikleriniz daha belirgin olsun istiyorsanız rujunuzu yanaklarınıza hafifçe sürüp istediğiniz yönde eşit miktarda dağıtın.

Grafik farklılık

Biraz da olağan karşılananın dışına çıkmaya ne dersiniz? Gözünüzün çok da alışıldık olmayan bir yerine, çok da alışıldık olmayan grafik bir çizgi çekebilirsiniz.

Dudak parlatıcınızı gözünüze uygulayın

Evet, kulağa biraz garip gelebilir ama göz kapaklarınızda daha ıslak bir görünüm için parlatıcınızı kullanabilir ya da bu tarz göz farlarını tercih edebilirsiniz.

benzer kategori içerikleri, 2020-2020 kış sezonu için makyaj önerileri konusu hakkında bilgiler, 2020-2020 kış sezonu için makyaj önerileri açıklaması, 2020-2020 kış sezonu için makyaj önerileri haberi, 2020-2020 kış sezonu için makyaj önerileri görselleri, 2020-2020 kış sezonu için makyaj önerileri iletişim, 2020-2020 kış sezonu için makyaj önerileri bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

forty four − forty one =