Kazakları boynunuza bağlayın
Kazakları boynunuza bağlayın başlıklı konu hakkında detaylar ve Kazakları boynunuza bağlayın konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Kazakları boynunuza bağlayın başlığı altında toplandı.

Kazakları boynunuza bağlayın :

90’ların muhteşem dönüşüne ve bir çok moda trendiyle kendini gösterdiği zamanlara tanıklık ediyoruz. O yılların gömlek bağlama modasına, kazak ve hırkaların da eşlik ettiğini görüyoruz. Bağlama/düğümleme modasının etkilerini zaten bir süredir kendinden düğümlü detaylara sahip etek, elbise vb. parçalarda görüyorduk.

Sonbahar/kış sezonunda 80’li ve 90’lı yılların kolejli tarzını yansıtan görüntüler dikkat çekiyor. Kazakları omuza almak suretiyle bağlıyoruz.

Bir çok moda bloggerı ve stil ikonunun yanı sıra ünlü dergilerin editoryellerinde göze çarpan kazak bağlama stili bir çok dev tasarımcının koleksiyonunda da dikkat çekmişti. Genellikle erkek stilinde göze çarpan bu detay, şimdilerde kadın modasında dikkati çekmekte. Bunda hem maskulen hem de spor-şık eğilimlerin payı olduğunu söylemek pek de zor değil.

benzer kategori içerikleri, Kazakları boynunuza bağlayın konusu hakkında bilgiler, Kazakları boynunuza bağlayın açıklaması, Kazakları boynunuza bağlayın haberi, Kazakları boynunuza bağlayın görselleri, Kazakları boynunuza bağlayın iletişim, Kazakları boynunuza bağlayın bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ thirty eight = forty eight