Tchibo ’nun bu haftaki teması “Herşey Yerli Yerinde”

Tchibo ’nun bu haftaki teması “Herşey Yerli Yerinde” başlıklı konu hakkında detaylar ve Tchibo ’nun bu haftaki teması “Herşey Yerli Yerinde” konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Tchibo ’nun bu haftaki teması “Herşey Yerli Yerinde” başlığı altında toplandı.

Tchibo ’nun bu haftaki teması “Herşey Yerli Yerinde” :

Tchibo ’nun bu haftaki temasına bayıldım. Çok kıyafetiniz varsa bunları nasıl düzene sokabilirim diyorsanız bu haftaki tema tam size göre. 15 Şubat ’ta tchibo.com.tr internet mağazasında, 17 Şubat ’ta ise tüm Tchibo mağazalarında bulabileceğiniz evleri düzene sokan birbirinden kullanışlı ve renkli ürünleri bulabilrsiniz. Dolaplarınızı düzenlemek için ihtiyaç duyacağınız tüm ürünleri bulabileceğiniz Tchibo ’nun bu yeni temasında, ayakkabıların ilk günkü formunu korumasını sağlayan ayakkabı kalıpları, cıvıl cıvıl ve kullanışlı muhafaza kutuları, yeni giysilere yer açan vakumlu torbalar, pantolon, gömlek, kravat ve şal gibi aksesuarları toparlayan fonksiyonel askılar ile dolap içlerini aydınlatan farklı çözümler dikkat çekiyor. “Herşey Yerli Yerinde” temasından bazı ürünler 6Pantolon Askısı: Pantolonlar yer kaplamasın! Pantolonlarınıza yeni bir düzen verin ve yer tasarrufu sağlayın. Masif kayın ağacı ve kromlu metalden çok kullanışlı bir askı. Lastik ile kaplı askılar sayesinde pantolonlar kaymadan muhafaza ediliyor. 4Gömlek  Askısı: Dörtlü düzen ile daha fazla kıyafet sığdırma imkanı. Dört parçaya kadar gömlek veya pantolon alt alta asılabiliyor. Masif kayın ağacı ve kromlu metalden. Kıyafet asma bantları için özel girintiler mevcut. Etek Askısı: Dördü bir arada! Dört eteğinizi birden aynı askıya asabilirsiniz. Bu sayede hem dolabınızı ferahlatın, hem de aradığınız eteği anında bulun. Masif kayın ağacı ve kromlu metalden askıya sahip. Lastik ile kaplı mandallar kaydırmaz ve kumaşı korur. 5Kemer ve Aksesuar Askısı: Kemerlere düzen geldi! 12 kancalı kemer askısıyla dolabınıza yeni bir düzen  verin. Kemerleriniz her zaman elinizin altında olsun. Ayrıca kolye gibi aksesuarlarınızın düzenli muhafazası için de ideal. Masif kayın ağacı ve kromlu metalden. Untitled-1Yatak Altı Ayakkabı Düzenleyici: Düzen ayağınıza geldi! 12 çift ayakkabı alabilen bu pratik düzenleyici ayakkabı koleksiyonunuz için harika bir seçim. Çıkabilen ayraç duvarlar cırt bantlarla sabitleniyor. Fermuarlı ve saplı. %100 polyester ve 30 derecede yıkanabilir. Beyaz renkte ve çizgili. 3Düzenleyici Kutu: Ne isterseniz koyun! Takılarınız, ayakkabılarınız ya da giysileriniz için renkli saklama alternatifleri. Bir sette, 28, 31 ve 34 cm. çapında üç farklı boy bulunuyor. Beyaz çizgili ve çiçek desenli üçlü set.

benzer kategori içerikleri, Tchibo ’nun bu haftaki teması “Herşey Yerli Yerinde” konusu hakkında bilgiler, Tchibo ’nun bu haftaki teması “Herşey Yerli Yerinde” açıklaması, Tchibo ’nun bu haftaki teması “Herşey Yerli Yerinde” haberi, Tchibo ’nun bu haftaki teması “Herşey Yerli Yerinde” görselleri, Tchibo ’nun bu haftaki teması “Herşey Yerli Yerinde” iletişim, Tchibo ’nun bu haftaki teması “Herşey Yerli Yerinde” bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seven + one =