Victoria ’s Secret Türkiye’ye geliyor
Victoria ’s Secret Türkiye’ye geliyor başlıklı konu hakkında detaylar ve Victoria ’s Secret Türkiye’ye geliyor konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Victoria ’s Secret Türkiye’ye geliyor başlığı altında toplandı.

Victoria ’s Secret Türkiye’ye geliyor :

Dünyanın en seksi iç çamaşırı markası Victoria’s Secret dünyadaki varlığını genişletmeye devam ediyor. Türkiye’deki ilk ikonik Victoria’s Secret mağazasını ilkbaharda İstanbul’da açacak.

Bombshell, Very Sexy, Dream Angels, Sexy Little Things, The Lacie ve Body by Victoria gibi dünyaca bilinen iç çamaşırı koleksiyonları, Victoria’s Secret mağazalarında yerini alacak.

Markanın çok satan iç çamaşırlarının yanı sıra Victoria’s Secret imzalı kokular ve vücut bakım ürünleri ile birlikte kolej temalı PINK serisinin sütyen, külot, rahat giyim ve güzellik ürünleri de ikonik mağazalarda bulunacak.

benzer kategori içerikleri, Victoria ’s Secret Türkiye’ye geliyor konusu hakkında bilgiler, Victoria ’s Secret Türkiye’ye geliyor açıklaması, Victoria ’s Secret Türkiye’ye geliyor haberi, Victoria ’s Secret Türkiye’ye geliyor görselleri, Victoria ’s Secret Türkiye’ye geliyor iletişim, Victoria ’s Secret Türkiye’ye geliyor bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− four = three