Moda tutkunları Garage Sale’de buluşuyor
Moda tutkunları Garage Sale’de buluşuyor başlıklı konu hakkında detaylar ve Moda tutkunları Garage Sale’de buluşuyor konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Moda tutkunları Garage Sale’de buluşuyor başlığı altında toplandı.

Moda tutkunları Garage Sale’de buluşuyor :

Moda tutkunları 19 Nisan Cumartesi günü Bebek Mels’de buluşuyor. Dünyaca ünlü markaları bir araya getiren Original Seconds, Miniko Shop ve Luxinabox en kaliteli markaların ikinci el orijinallerini en uygun fiyatlarla buluşturacak.

Dünyaca ünlü markaların tasarımlarını çok beğeniyor ama fiyatlarını fazla buluyorsanız sizi önemli bir etkinlikten haberdar edeceğiz. 19 Nisan Cumartesi günü Bebek Mel’s’de gerçekleşecek olan Garage Sale hiç kullanılmamış kadar yeni parçaları, etiketi kaliteli ve şık ürünleri uygun fiyatlarla buluşturacak.

Dünyaca ünlü markaları bir araya getiren Original Seconds, Miniko Shop ve Luxinabox’un önderliğinde yapılacak olan etkinlikte 2500’den fazla çeşit ürün satışa sunulacak. Bebek Mels’de gerçekleşecek olan alışveriş şenliğinde Christian Louboutin,Missoni, Louis Vuitton, Prada, Gucci, Chanel, Dolce&Gabbana, Yves Saint Laurent, Bottega Veneta, Balenciaga, Christian Dior gibi dünyaca ünlü markaların tasarımları takipçileriyle buluşacak.

Yer: Bebek Mel’s
Tarih: 19 Nisan Cumartesi
Saat: 10:00 – 22:00

benzer kategori içerikleri, Moda tutkunları Garage Sale’de buluşuyor konusu hakkında bilgiler, Moda tutkunları Garage Sale’de buluşuyor açıklaması, Moda tutkunları Garage Sale’de buluşuyor haberi, Moda tutkunları Garage Sale’de buluşuyor görselleri, Moda tutkunları Garage Sale’de buluşuyor iletişim, Moda tutkunları Garage Sale’de buluşuyor bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seventy three − 70 =