Victoria Beckham’ın mağazası açıldı
Victoria Beckham’ın mağazası açıldı başlıklı konu hakkında detaylar ve Victoria Beckham’ın mağazası açıldı konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Victoria Beckham’ın mağazası açıldı başlığı altında toplandı.

Victoria Beckham’ın mağazası açıldı :

Her yaptığı olay olan Victoria Beckham, giyim tarzıya da oldukça konuşuluyordu. Moda dünyasına eşini ve ünlü isimleri giydirerek adım atmaya başlayan Victoria Beckham sonunda kendi online mağazasını da açtı.

Yurtiçi ve yurtdışında kendine özgü stiliyle büyük bepeni toplayan Beckham, ticaret hayatına daha büyük adımlarla atılmasıyla da oldukça konuşulacağa benziyor.

Moda dünyasının kalibinde farklı bir yeri olduğunu, eşi ve çocuklarının en büyük destekçisi olduğunu belirten Victoria Beckham oldukça heyecanlı. Elini attığı her işte başarı sağlayan güzel yıldızın ticaret hayatında da aynı başarıyı sağlayıp sağlayamayacağı büyük merak konusu.

Ünlü yıldızın online mağazasına dileseniz www.victoriabeckham.com sitesini tıklayarak ulaşabilirsiniz.

benzer kategori içerikleri, Victoria Beckham’ın mağazası açıldı konusu hakkında bilgiler, Victoria Beckham’ın mağazası açıldı açıklaması, Victoria Beckham’ın mağazası açıldı haberi, Victoria Beckham’ın mağazası açıldı görselleri, Victoria Beckham’ın mağazası açıldı iletişim, Victoria Beckham’ın mağazası açıldı bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nine + one =