18 Mayıs Fashion Party İstanbul

18 Mayıs Fashion Party İstanbul başlıklı konu hakkında detaylar ve 18 Mayıs Fashion Party İstanbul konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler 18 Mayıs Fashion Party İstanbul başlığı altında toplandı.

18 Mayıs Fashion Party İstanbul :

Modanın kalbi bu kez Kuruçeşme ’de atacak FASHION PARTY New York, Paris, Londra, Amsterdam ve Milano ’dan sonra şimdi de İstanbul ’da! 18 Mayıs Çarşamba gecesi (19 Mayıs resmi tatil) eşsiz boğaz manzarasıyla İstanbul ’un en şık ve en özel gece kulübü olan El-Beso Kuruçeşme ’de Vermeil Entertainment önderliğinde gerçekleştirilcek olan bu özel gecede star sizsiniz! Flaşlar bu kez sizin için patlayacak!
Kuruçeşme trafiği bu kez sizin için kilitlenecek!
Kırmızı halıda yürürken bütün gözler sizin üzerinizde olacak!
Modacılardan oluşan özel ekibimiz gecenin en şık bay ve bayanını seçip onları sürpriz hediyelerle taçlandıracak!
Ayrıca geceye katılan herkesin fotoğrafları Fashion Party ’e özel olarak hazırlanan web sitesinden moda yorumlarıyla birlikte yayınlanacak! Perküsyonda Kenan Doğulu ’yla müthiş işler yapan Monika Bulanda, DJ kabininde Indhira Jimenez (Taşpınar), Mehmet Okumuş ve dansçı kızların özel şovlarıyla modanın yeni merkezi İstanbul ’da bu çok özel gecede yerinizi almak için acele edin! Bilgi & Rezervasyon:
0 536-333-0443 //0 531-324-7131  

benzer kategori içerikleri, 18 Mayıs Fashion Party İstanbul konusu hakkında bilgiler, 18 Mayıs Fashion Party İstanbul açıklaması, 18 Mayıs Fashion Party İstanbul haberi, 18 Mayıs Fashion Party İstanbul görselleri, 18 Mayıs Fashion Party İstanbul iletişim, 18 Mayıs Fashion Party İstanbul bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

forty eight − = forty one