Heidi Klum’dan New Balance’a özel koleksiyon
Heidi Klum’dan New Balance’a özel koleksiyon başlıklı konu hakkında detaylar ve Heidi Klum’dan New Balance’a özel koleksiyon konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Heidi Klum’dan New Balance’a özel koleksiyon başlığı altında toplandı.

Heidi Klum’dan New Balance’a özel koleksiyon :

37 yaşındaki ünlü top model spor ayakkabıları ile tanınan New Balance markası için yeni bir koleksiyon hazırladı. Elbiselerden taytlara, gömleklerden ayakkabılara kadar geniş bir yelpazede hazırlanan koleksiyon, Amazon web sitesinden online olarak satışa sunulacak.

Yeni koleksiyonunu, çok yönlü ve benzersiz olarak tanımlayan Heidi Klum, sıkça online alışveriş yapan biri olarak, satışların internet üzerinden yapılacak olmasını olumlu yönde karşıladığını da sözlerine ekledi.

benzer kategori içerikleri, Heidi Klum’dan New Balance’a özel koleksiyon konusu hakkında bilgiler, Heidi Klum’dan New Balance’a özel koleksiyon açıklaması, Heidi Klum’dan New Balance’a özel koleksiyon haberi, Heidi Klum’dan New Balance’a özel koleksiyon görselleri, Heidi Klum’dan New Balance’a özel koleksiyon iletişim, Heidi Klum’dan New Balance’a özel koleksiyon bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ eighty = eighty eight