Roman zarafeti sahillere taşınıyor
Roman zarafeti sahillere taşınıyor başlıklı konu hakkında detaylar ve Roman zarafeti sahillere taşınıyor konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Roman zarafeti sahillere taşınıyor başlığı altında toplandı.

Roman zarafeti sahillere taşınıyor :

Sınırlı sayıda üretilen bu koleksiyonu sadece moda takipçilerinin ve editörlerinin olduğu basına Rfankie İstanbul’da mini bir defile yaparak tanıtı. Moda yazarlarının ilgisini çeken bu koleksiyon çok beğenildi. Roman’ın 2020 yaz için tercih ettiği Oye Swimwear , Zeynep ve Ayça Sadıkoğlu tarafından 2020’de yaratıldı. Yurtdışında tercih edilen bir marka olan Oye Swimwear, Kim Kardashian, Jenifer Lopez, Paris Hilton gibi Hollywood yıldızlarının vazgeçilmezleri arasına girmeyi kısa sürede başardı.

Oye For Roman 2020 yaz koleksiyonu zarif detaylara önem veren şık ve kendinden emin şehirdeki Roman kadını ile paralel bir görüntü sergiliyor. Asimetrik kesimler, tül ve dantel ayrıntıları ile elegan ve feminen bir hava taşıyan bu koleksiyon 60’lı yılların sahillerinde görmeye alışık olduğumuz zarif ve güçlü kadına gönderme yapıyor.

benzer kategori içerikleri, Roman zarafeti sahillere taşınıyor konusu hakkında bilgiler, Roman zarafeti sahillere taşınıyor açıklaması, Roman zarafeti sahillere taşınıyor haberi, Roman zarafeti sahillere taşınıyor görselleri, Roman zarafeti sahillere taşınıyor iletişim, Roman zarafeti sahillere taşınıyor bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seventy three − = 70