Yeni trend: Pantolon üstü etek
Yeni trend: Pantolon üstü etek başlıklı konu hakkında detaylar ve Yeni trend: Pantolon üstü etek konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Yeni trend: Pantolon üstü etek başlığı altında toplandı.

Yeni trend: Pantolon üstü etek :

Moda haftalarında şu sıralar dikkat çeken detaylardan birisi pantolon üstüne giyilmiş elbise ve etekler. Düşününce kulağa çok korkunç gelebiliyor fakat doğru parçalarla yapıldığında oldukça şık durabiliyor.

Aslında peplum trendine de benzeyen bu trendde dikkat etmeniz gereken doğru renkleri ve doğru kesimleri kullanmak. Örneğin koyu bir pantolon seçtiyseniz eteğiniz veya elbiseniz de koyu tonlarda olmalı.

Çok bol parçalar sizi olduğunuzda kilolu gösterebilir. İllaki bol parçalar giymeyi istiyorsanız kemer kullanın veya bel oyuntusu belirgin üstler giyin.

Düz renk pantolon veya jeanin üzerine desenli ve pantolon rengine yakın tonlarda elbiseler şık duracaktır.

Ve boyunuz kısaysa mutlaka topuklu ayakkabı tercih edin.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN…

benzer kategori içerikleri, Yeni trend: Pantolon üstü etek konusu hakkında bilgiler, Yeni trend: Pantolon üstü etek açıklaması, Yeni trend: Pantolon üstü etek haberi, Yeni trend: Pantolon üstü etek görselleri, Yeni trend: Pantolon üstü etek iletişim, Yeni trend: Pantolon üstü etek bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seventy + = seventy two