Victoria ’s Secret ’ın son meleği Grace Elizabeth
Victoria ’s Secret ’ın son meleği Grace Elizabeth başlıklı konu hakkında detaylar ve Victoria ’s Secret ’ın son meleği Grace Elizabeth konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Victoria ’s Secret ’ın son meleği Grace Elizabeth başlığı altında toplandı.

Victoria ’s Secret ’ın son meleği Grace Elizabeth :

Kapağında yer aldığı derginin son 15 senede en yüksek satışını yapmasını sağlayan genç model Grace Elizabeth, moda sektörünün en önemli web sitesi Models.com’da ilk sıralarda yer alıyor.

Grace, aralarında Türkiye’nin de bulunduğu; Paris, İspanya Rusya ve Almanya gibi birçok ülkenin prestijli dergilerinin kapağında yer aldı. Bu, ona ulusrarası bir kimlik yarattı ve onun en çok tercih edilen modeller arasında yer almasını sağladı.

Guess ile yaptığı ilk çıkışından Grace’in karşı konulmaz star ışığı belli oluyordu. Genç model Lake City, Florida’da doğup, büyümüş. Grace, henüz üç yıllık model geçmişi olmasına rağmen, Chanel, Karl Lagerfeld, Versace, Carolina Herrera, Hugo Boss, Max Mara, Tory Burch ve Ralph Lauren gibi dünyaca ünlü moda evleri ile çalışma şansı bulmuş.

Bütün bu başarıların yanı sıra Grace, sektördeki ikinci yılında BOF500 listesinde yer alarak moda dünyasındaki en etkili kişilerden biri olmaya hak kazandı.

benzer kategori içerikleri, Victoria ’s Secret ’ın son meleği Grace Elizabeth konusu hakkında bilgiler, Victoria ’s Secret ’ın son meleği Grace Elizabeth açıklaması, Victoria ’s Secret ’ın son meleği Grace Elizabeth haberi, Victoria ’s Secret ’ın son meleği Grace Elizabeth görselleri, Victoria ’s Secret ’ın son meleği Grace Elizabeth iletişim, Victoria ’s Secret ’ın son meleği Grace Elizabeth bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three + 1 =