Fergie ’nin Son Zamanlardaki Üst Düğüm Topuzu

Fergie ’nin Son Zamanlardaki Üst Düğüm Topuzu başlıklı konu hakkında detaylar ve Fergie ’nin Son Zamanlardaki Üst Düğüm Topuzu konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Fergie ’nin Son Zamanlardaki Üst Düğüm Topuzu başlığı altında toplandı.

Fergie ’nin Son Zamanlardaki Üst Düğüm Topuzu :

ABD ’li şarkıcı, oyuncu ve aynı zamanda modellik yapan Fergie, son zamanlarda üst düğüm topuzundan vazgeçemiyor. Geçen yılın trendlerinden olan bu saç modeli bu yılda ünlülerin tercih ettiği modeller arasında. Yeni saç rengi ve topuzunu ben çok beğendim ya siz? Kıyafet analizi: 14 ekim cuma günü The Clinton Foundation galasında giydiği mavi beyaz elbisesi “Georges Chakra Couture” koleksiyonundan , ayakkabıları ise yine ünlülerin neredeyse tek tercihi sayılan “Christian Louboutin”, çantası “Herve Leger”. 13 ekim perşembe günü kendi ayakkabılarının tanıtımı için Los Angeles ’ daydı.Mor göğüs pencereli üstü “Timo Weiland”, deri siyah şortu “Paule Ka black”, leopar desen ayakkabıları Fergie Footwear “Gatsby”.

benzer kategori içerikleri, Fergie ’nin Son Zamanlardaki Üst Düğüm Topuzu konusu hakkında bilgiler, Fergie ’nin Son Zamanlardaki Üst Düğüm Topuzu açıklaması, Fergie ’nin Son Zamanlardaki Üst Düğüm Topuzu haberi, Fergie ’nin Son Zamanlardaki Üst Düğüm Topuzu görselleri, Fergie ’nin Son Zamanlardaki Üst Düğüm Topuzu iletişim, Fergie ’nin Son Zamanlardaki Üst Düğüm Topuzu bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− two = two