İstanbul Fashion Week tüm heyecanıyla sürüyor
İstanbul Fashion Week tüm heyecanıyla sürüyor başlıklı konu hakkında detaylar ve İstanbul Fashion Week tüm heyecanıyla sürüyor konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler İstanbul Fashion Week tüm heyecanıyla sürüyor başlığı altında toplandı.

İstanbul Fashion Week tüm heyecanıyla sürüyor :

Tasarımcılar, birbirinden güzel koleksiyonlarını görücüye çıkarmaya devam ediyor. Günün açılışını, İstanbul Fashion Week’e ilk kez katılan tasarımcı, Aslı Jackson, Nasreddin Hoca’dan ilham alarak hazırladığı koleksiyonla defilesini gerçekleştirdi. Koleksiyonda yer alan her parça, Nasreddin Hocanın fıkralarından yola çıkılarak hazırlanmıştı. Benan Bal, erkekler için hazırladığı koleksiyonu ile izleyicilerden tam not aldı. Tasarımcı Ayşe Deniz Yegin ise, ‘Influence’ isimli doğadan ilham alarak hazırladığı koleksiyonunu sergiledi.

Moda severlerden tam not

4. sırada çıkan Tuba Ergin minimal çizgilerle oluşturduğu koleksiyonu ile büyük beğeni topladı. Türkiye’nin en başarılı şapka tasarımcılarından biri olan Merve Bayındır ise ‘Pandora’ isimli koleksiyonuyla, yine birbirinden çarpıcı şapka tasarımlarına imza attı.

Özgür Masur’da, her yıl olduğu gibi bu yıl da hazırladığı haute couture koleksiyonu ile moda severlerden tam not aldı.

En çok konuşulan defile oldu

Günün en çok konuşulan defilelerinden biri de kuşkusuz Emre Erdemoğlu defilesiydi. Defileye katılan davetliler arasında Gökhan Türkmen gibi ünlü isimlerde vardı ve defile izleyiciler tarafından yoğun ilgi ile karşılandı. Erkek giyiminin en önemli tasarımcılardan biri olan başarılı dostum Emre Erdemoğlu, mavi, gri, mor, bordo, lacivert gibi renkleri kullanarak, harika bir koleksiyon oluşturmuş.

Önver Evez&Yakup Biçerin sunumunu gerçekleştirdiği, Alexander Kokoskerya’nın da staylingini yaptığı defilenin müzikleri ise Oben Budak’a ait. Defilenin kapanışını ise ünlü manken Tülin Şahin gerçekleştirdi. Antrepo 7’de gerçekleştirilen moda etkinliği, cuma gününe kadar devam edecek.

Sakine Özaslan

benzer kategori içerikleri, İstanbul Fashion Week tüm heyecanıyla sürüyor konusu hakkında bilgiler, İstanbul Fashion Week tüm heyecanıyla sürüyor açıklaması, İstanbul Fashion Week tüm heyecanıyla sürüyor haberi, İstanbul Fashion Week tüm heyecanıyla sürüyor görselleri, İstanbul Fashion Week tüm heyecanıyla sürüyor iletişim, İstanbul Fashion Week tüm heyecanıyla sürüyor bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ eighty eight = 95