Yeni trend: Örgü küpeler
Yeni trend: Örgü küpeler başlıklı konu hakkında detaylar ve Yeni trend: Örgü küpeler konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Yeni trend: Örgü küpeler başlığı altında toplandı.

Yeni trend: Örgü küpeler :

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen İstanbul Moda Haftası, moda seveleri mutlu etti. En yeni trendleri, makyaj stillerini ve saç stillerini gördüğümüz bu etkinlikte, dikkatleri Derya Açıkgöz’ün defilesindeki ilginç bir saç stili çekti. Uzaktan bakıldığında küpeyi anımsatan örgülere siz de aşağıdaki adımları takip ederek yapabilirsiniz.

İşte örgü küpelerin yapılışı…

Saçlarını düzleştir

Saçlarının pürüzsüz ve dümdüz görünmesi için öncelikle saç bakım yağını saç boylarına ve uçlarına sür. Durulama ihtiyacı gerektirmeyen yağlar, saçlarının en yakın arkadaşı. Şimdi saçlarını düzleştirmeye başlayabilirsin.

Ortadan ikiye ayır

Düzleştirdiğin saçlarını ortadan ikiye ayır. Daha sonra her iki kulağının arkadaşından bir tutam saç ayır ve geride kalan saçlarını tel toka ile sabitle. Kulağının üzerine saç düşmemeli, böylece küpelerin ortaya çıkacaktır.

Saçlarını ör

Şimdi kulağının arkasında ayırdığın tutamı sıkıca ör. Örgün bittikten sora örgünün başladığı yere sonunu getir ve ister minik lastik toka istersen de tel toka ile tuttur. Örgü küpelerinin büyüklüğü ve uzunluğu sana kalmış.

Sabitle

Saç modelinin gün boyu göz alıcı görünmesi için sabitleyici spreyini sıkmalısın. İşte bu kadar, defile saçını günlük hayatına uyarlayarak arkadaşlarının arasında en farklı sen olacaksın.

benzer kategori içerikleri, Yeni trend: Örgü küpeler konusu hakkında bilgiler, Yeni trend: Örgü küpeler açıklaması, Yeni trend: Örgü küpeler haberi, Yeni trend: Örgü küpeler görselleri, Yeni trend: Örgü küpeler iletişim, Yeni trend: Örgü küpeler bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ seventy two = 73