Yeni trend meme havlusu
Yeni trend meme havlusu başlıklı konu hakkında detaylar ve Yeni trend meme havlusu konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Yeni trend meme havlusu başlığı altında toplandı.

Yeni trend meme havlusu :

İhtiyaçlara bağlı olarak geliştirilen ürünlere bir yenisi daha eklendi. Büyük göğüslere sahip girişimci ruhlu bir kadının icat ettiği bu parça moda dünyasında hızla popüler olmaya başladı. Kadınların sorunlarından olan meme altı terlemesine çözüm olarak, farklı renk ve desenlerde üretilen meme havlusu büyük ilgi görüyor.

Büyük göğüslü kadınlara kolaylık sağlıyor

Erin Robertson adındaki kadın girişimci büyük memelere sahip olduğu için gerek sutyen lastiğinden gerekse meme altı terlemesinden bunalarak “Ta-Ta Towel” ismini verdiği meme havlularını piyasaya sürdü.

Konforu sayesinde gün geçtikçe müşteri portfolyosunu genişletti. Gerçek havlu kumaşından yapılan bu havluları büyük beden memeye sahip kadınların dışında anneler de ilgi gösteriyor. Anne sütünü bile emiyor” diyen Erin Robertson anne ve anne adaylarından sipariş aldığını söylüyor.

Kadınların sıcak yaz günlerinde rahat etmesi için geliştirilen meme havluları Amerika’da 45 dolara satılıyor.

benzer kategori içerikleri, Yeni trend meme havlusu konusu hakkında bilgiler, Yeni trend meme havlusu açıklaması, Yeni trend meme havlusu haberi, Yeni trend meme havlusu görselleri, Yeni trend meme havlusu iletişim, Yeni trend meme havlusu bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ eighty six = ninety three