Gardens of Pelin ile Hayallerinizi Canlandırın!

Gardens of Pelin ile Hayallerinizi Canlandırın! başlıklı konu hakkında detaylar ve Gardens of Pelin ile Hayallerinizi Canlandırın! konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Gardens of Pelin ile Hayallerinizi Canlandırın! başlığı altında toplandı.

Gardens of Pelin ile Hayallerinizi Canlandırın! :

pelinterranium Camlar içine yerleştirilmiş sevimli bitkiler, insana heyecan veriyor öyle değil mi? Yeşilin insanlar üzerindeki etkisi tartışılmazdır. Umudun, barışın ve özgürlüğün rengidir, bu yüzden de bir çok ulusun bayrağında yer alır. Doğanın verdiği güven, huzur ve yaratıcılığı insanlara yansıtır.
Ev dekorasyonunda kullanılan yeşil renk ve tonları, sizin doğaya ve canlı çiçeklere olan ihtiyacınızı tatmin edebilir. Yeşilin yarattığı sükunet duygusu ise okullarda ve kütüphanelerin duvarlarında bu rengin seçilmesinde büyük rol oynar.
Yeşil, sarı ile kullanıldığında dostça ve davetkar bir hava yaratırken, mavi ile karıştırıldığında ise ferahlık ve serinlik duygusunu perçinler. Gerçekten mutlu hissetmenin bilimsel bir formülü olduğunu biliyor muydunuz? Araştırmalar; mutluluğun yolunun küçük değişikliklerden geçtiğini gösteriyor
Yeni bir şey deneyin, iş dışında kendiniz için bir şeyler ürettiğinizi görmek sizi mutlu edecektir
Hareket edin, karşınıza sizi şaşırtacak güzelliklerin çıkmasına fırsat verin
Yeşil ve mavi ile iç içe olun, doğaya dönüş iç huzurunuzu arttırır ve anı yaşamanızı sağlar.   Kaktüs bitkisinin radyasyonu emdiği söylentisinin kaynağını merak ediyor musunuz?  
Birkaç sene geriye gidersek 2020 yılında bir lise öğrencisinin TUBİTAK ’a sunduğu araştırma bu sorunun cevabı olabilir. Lise öğrencisi bu projesinde radyasyonun etkilerini azaltabilmek için kaktüs bitkisini çeşitli elektronik cihazların bulunduğu bir ortamda bir ay bekleterek Alfa-Beta adı verilen cihaz yardımıyla bitkinin radyasyonu ne oranda absorbe ettiğini araştırdı. Konuyla ilgili açıklama yapan genç araştırmacı; ‘İlk olarak kaktüs adı verilen bitkiyi etüv adı verilen fırınlarda 105 derecede kuruttum. Ardından kaktüs bitkilerinin küllerini alfa-beta cihazlarının detektörlerine koydum. 600 dakika içinde kaktüslerin radyasyon oranını ölçtüm. Bu uygulamayı hem radyasyona maruz kalan kaktüslerde hem de maruz kalmayan kaktüsler üzerinde denedim. Sonuç olarak Alfa-Beta cihazından yayılan ışınların kaktüs bitkileri tarafından absorbe edildiği sonucuna ulaştım. Zaman içinde bu tür araştırmaların desteklenerek farklı özellikler için kullanılabileceğini, radyasyonun tamamen zararsız hale getirilebileceğini düşünüyorum ’ şeklinde açıklamalarda bulunmuştu. Hayalinizi bir cam içerisinde sevdiğinize hediye edebileceğinizi biliyor muydunuz?
Bizimle bir fotoğrafını paylaşmanız yeterli, hayal ettiğiniz huzuru önce tasarlıyoruz . sonra tamamen size özel bu tasarımı uygun kaktüsler ile minyatür bir bahçeye dönüştürüyoruz 1 Minyatür bahçe tasarımımız hazır!  sırada bu tasarımı canlandırmak var. 2 Minik bahçemiz hazır 🙂 3-T   Kişiye özel terrarium çalışmalarınız için mesaj göndermeniz yeterlidir
Gardensofpelin@gmail.com    

benzer kategori içerikleri, Gardens of Pelin ile Hayallerinizi Canlandırın! konusu hakkında bilgiler, Gardens of Pelin ile Hayallerinizi Canlandırın! açıklaması, Gardens of Pelin ile Hayallerinizi Canlandırın! haberi, Gardens of Pelin ile Hayallerinizi Canlandırın! görselleri, Gardens of Pelin ile Hayallerinizi Canlandırın! iletişim, Gardens of Pelin ile Hayallerinizi Canlandırın! bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− three = 1