2020 yılının favori gelin buketleri
2020 yılının favori gelin buketleri başlıklı konu hakkında detaylar ve 2020 yılının favori gelin buketleri konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler 2020 yılının favori gelin buketleri başlığı altında toplandı.

2020 yılının favori gelin buketleri :

Bahar aylarıyla beraber düğün sezonu da geldi çattı. Her ne kadar kış düğünleri son zamanlarda popüler olsa da düğünlerin çoğu bahar ve yaz aylarında gerçekleşiyor. Gelin aksesuarları ve buketleri de her geçen yıl modanın daha da içinde yer alıyor. Fotoğraf çekiminde kullanılan çiçeklerden, kır düğününe kadar pek çok alanda yeni renkler ve şekiller ortaya çıkıyor. Gelin buketlerinde eskiden çok daha fazla popüler olan dantel ve tül malzemeler yerini sade çiçeklere bırakıyor. Egzotik çiçeklerden tomurcuklara kadar pek çok çeşit bir arada modanın hızla değişen ritmine ayak uyduruyor. Peki bu senenin revaçta olan renk ve modelleri neler? Gelin buketleri tasarımcısı Hatice Aşan’a sorduk.

Hatice Aşan ”Gelinlerimiz doğala yakın gelin buketleri istiyorlar. Pudra, mor, yeşil, krem bu senenin renkleri” dedi.

2020 yılının favori gelin buketleri ve renkleri İZLE:

benzer kategori içerikleri, 2020 yılının favori gelin buketleri konusu hakkında bilgiler, 2020 yılının favori gelin buketleri açıklaması, 2020 yılının favori gelin buketleri haberi, 2020 yılının favori gelin buketleri görselleri, 2020 yılının favori gelin buketleri iletişim, 2020 yılının favori gelin buketleri bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 2 = three