Cara Delevingne Saint Laurent için poz verdi
Cara Delevingne Saint Laurent için poz verdi başlıklı konu hakkında detaylar ve Cara Delevingne Saint Laurent için poz verdi konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Cara Delevingne Saint Laurent için poz verdi başlığı altında toplandı.

Cara Delevingne Saint Laurent için poz verdi :

Fotoğraflar için tıklayın…

20 yaşındaki İngiliz model daha önce Baby Doll maskarası içinde poz verdiği Saint Laurent’in sonbahar-kış koleksiyonunun yüzü oldu.

Kampanya için müzisyen Z. Cole Smith ile poz veren Delevingne, fotoğraflarda grunge stiliyle görülüyor. Saint Lauret`in kreatif direktörü Hedi Slimane tarafından çekilen fotoğrafların mekanı ise Los Angeles sahilleri.Siyah-beyaz olarak çekilen fotoğraflarda file çoraplar ve zımbalı botlar dikkat çekti.


benzer kategori içerikleri, Cara Delevingne Saint Laurent için poz verdi konusu hakkında bilgiler, Cara Delevingne Saint Laurent için poz verdi açıklaması, Cara Delevingne Saint Laurent için poz verdi haberi, Cara Delevingne Saint Laurent için poz verdi görselleri, Cara Delevingne Saint Laurent için poz verdi iletişim, Cara Delevingne Saint Laurent için poz verdi bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ninety − = 85