Dolabınızda kısa topuklara yer açın
Dolabınızda kısa topuklara yer açın başlıklı konu hakkında detaylar ve Dolabınızda kısa topuklara yer açın konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Dolabınızda kısa topuklara yer açın başlığı altında toplandı.

Dolabınızda kısa topuklara yer açın :

Eskileri karıştırın, annenizin, anneannenizin dolabını altüst edin! Çünkü bu rahat ve şık ayakkabılar yeniden trend oldu. Peki, kısa topukları nasıl giymek gerekir?

İşte kısa topukları kullanma kılavuzu:

İnce bilekler

Kısa topukları en iyi şekilde taşımak istiyorsanız öncelikle kendi vücudunuzu iyi tanımalısınız. İnce bileklere sahip olmak bu trendin en önemli noktası.

Kısa topuklu ayakkabılarda renkler ve desen cömertliği ortada. Yapacağınız şey ise; dilediğiniz renk ve modeldeki ayakkabıyı alıp doğru kombinlerle birleştirmek… Doğru kombini yakalamak biraz hassasiyet gerektiriyor olabilir. Dar parçalı cigarette pantolonlar bu aşamada yardıma koşuyor. Bileği ön plana çıkaracak tüm parçalar bu sezon baş tacımız!

Mini etekler (kesinlikle diz altı değil), çan etekler, kalem etekler de bu ayakkabılarla harika uyum sağlıyor.

Topuğu açıkta bırakacaksanız etekle kombinlemek ve yine kısa paçalı pantolonlardan yardım almak doğru bir adım olacaktır.

Topuk ve pantolon rengi uyumu

Kısa, küt topukları kullanmak tam anlamıyla profesyonellik işi gibi gözükse de en kolay parçalardan birisi olduğunu düşünebilirsiniz. Topuğun rengine kontrast bir pantolonla harikalar yaratabilirsiniz!

Tüm dikkatler ayaklara

Ayakkabının süslemesi, taşları, rengi ne kadar fazla olursa kıyafetinizde o kadar sadeliği seçmelisiniz, bu en önemli tüyolardan birisi. Leopar desenden kesinlikle kaçınmayın! Mavi bir jean, siyah bir gömlek ve mini topuklu bir ayakkabı ile harikalar yaratabilirsiniz! Altın renkli aksesuarları unutmayın…

Asimetrik kesimli kıyafetlerle de müthiş bir uyum sağlayacak mini topukluları büyük çantalarla kombinlemekten kaçınmayın.

Renk, desen ve model çokluğunu sıkça görebileceğiniz mini topuklular ayakların zarafetini de ortaya çıkarıyor. İnce topuklularla yürümenin zorluğunu bilenler için harika bir seçim olacak mini topuklulara bayılıyoruz!

benzer kategori içerikleri, Dolabınızda kısa topuklara yer açın konusu hakkında bilgiler, Dolabınızda kısa topuklara yer açın açıklaması, Dolabınızda kısa topuklara yer açın haberi, Dolabınızda kısa topuklara yer açın görselleri, Dolabınızda kısa topuklara yer açın iletişim, Dolabınızda kısa topuklara yer açın bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four + = twelve