‘Kısmet By Milka’dan Marilyn Monroe tasarımları
‘Kısmet By Milka’dan Marilyn Monroe tasarımları başlıklı konu hakkında detaylar ve ‘Kısmet By Milka’dan Marilyn Monroe tasarımları konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler ‘Kısmet By Milka’dan Marilyn Monroe tasarımları başlığı altında toplandı.

‘Kısmet By Milka’dan Marilyn Monroe tasarımları :

Mücevher sektöründe güncel tasarımlarıyla dikkatleri çeken ‘Kısmet By Milka’nın dünyaca tanınan tasarımcısı Milka Karaağaçlı’nın, Marilyn Monroe’ya duyduğu hayranlığından esinlenerek yarattığı yeni dudak koleksiyonu ile sahip olduğu özgün tasarım farkını bir kez daha ortaya koyuyor.

Tüm zamanların en önemli kültürel figürü ve ikonlarından biri olan, Marilyn Monroe’nun, sahip olduğu seksi ama aynı zamanda çocuksu güzelliği, ‘Kısmet By Milka’nın dudak koleksiyonunda başarı ile yansıtılıyor. Pembe altın kullanılarak hazırlanan küpe, yüzük, kolye ve bileziklerin yer aldığı koleksiyonda yer alan tüm tasarımlar, Marilyn Monroe’ nun zarif dudak kıvrımlarından ve muhteşem dolgunluğundan esinleniyor.

Değerli yakutlarla bezenen dudaklar, Marilyn Monroe’ nun seksi, dişi ve çekici tarafını yansıtırken, göz alıcı konyak pırlantaların kullanıldığı dudaklar ise çocuksu, saf ve sade kişiliğini ortaya koyuyor.

Koleksiyon fiyat aralığı: 600 – 1700 TL

benzer kategori içerikleri, ‘Kısmet By Milka’dan Marilyn Monroe tasarımları konusu hakkında bilgiler, ‘Kısmet By Milka’dan Marilyn Monroe tasarımları açıklaması, ‘Kısmet By Milka’dan Marilyn Monroe tasarımları haberi, ‘Kısmet By Milka’dan Marilyn Monroe tasarımları görselleri, ‘Kısmet By Milka’dan Marilyn Monroe tasarımları iletişim, ‘Kısmet By Milka’dan Marilyn Monroe tasarımları bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 + five =