Ünlü Christian Louboutin tutkunları
Ünlü Christian Louboutin tutkunları başlıklı konu hakkında detaylar ve Ünlü Christian Louboutin tutkunları konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Ünlü Christian Louboutin tutkunları başlığı altında toplandı.

Ünlü Christian Louboutin tutkunları :

Louboutinlerin, kırmızı tabanlarıyla ünlü olduğunu bilmeyen yoktur. Keramet sadece tabanda mı yoksa herkesin bildiği bir şey mi var?

Bir alışveriş esnasında girdiğiniz ayakkabıcıların tamamına yakınında kırmızı tabanları göreceksiniz, ama sakın kanmayın! O kırmızı tabanın asıl yaratıcısı Christian Louboutin.

Dünyadaki kadınların çoğu onun kırmızı tabanlarının peşinden koşuyor. Gelin şimdi son zamanlarda Louboutin tercih etmiş ünlülere bir göz atalım.

Sophia Bush katıldığı bir davette kırmızı fiyonklarıyla gözlerimizi alan Bow Bow modelini tercih ediyor. Blake Lively’i ise yan tarafı açık Helmour’ın metalik rengiyle görüyoruz. ABD’li şarkıcı Ciara da siyah Ghildarc’larıyla hayli iddialı gözüküyor.

Glee dizisinin sevilen oyuncusu Lea Michele, oldukça zarif gözüken T-biga modelini tercih edenlerden. Julianne Moore burnu açık fermuar detaylı Col Zippe’sini siyah bir elbiseyle tamamlamış. Manon modeli ankle botlarını klasik görünümlü bir elbiseyle tamamlayan Naomi Watts ise bizce çok sevimli gözüküyor.

Jessica Alba, Vampanodo modeli saten sandaletleriyle bir cici kız havasında. Ünlü model Alessandra Ambrosio, jean pantolonlu kombinini kırmızı Decollete topuklularıyla şık hale getirmiş. Malin Akerman ise deri elbisesini Fourmi süet sandaletleriyle tamamlamış.

benzer kategori içerikleri, Ünlü Christian Louboutin tutkunları konusu hakkında bilgiler, Ünlü Christian Louboutin tutkunları açıklaması, Ünlü Christian Louboutin tutkunları haberi, Ünlü Christian Louboutin tutkunları görselleri, Ünlü Christian Louboutin tutkunları iletişim, Ünlü Christian Louboutin tutkunları bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four + six =