29 Ekim Kırmızı Beyaz Latin Gecesi, Big Plate

29 Ekim Kırmızı Beyaz Latin Gecesi, Big Plate başlıklı konu hakkında detaylar ve 29 Ekim Kırmızı Beyaz Latin Gecesi, Big Plate konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler 29 Ekim Kırmızı Beyaz Latin Gecesi, Big Plate başlığı altında toplandı.

29 Ekim Kırmızı Beyaz Latin Gecesi, Big Plate :

big-plate-latin Her cuma İstinye Park Big Plate teras da düzenlenen latin geceleri ,  kış konseptine uygun olarak düzenlenerek, teras bölümünün üst kısmı tamamen kapatıldı. havana-salsa Kışında tüm hızıyla devam edecek olan latin gecesinde Havana Salsa grubunun canlı performansı, ve aralarda DJ Free ’nin hiç duymadığınız latin müziklerini dinleyebilir, doyasıya dans edebilirsiniz. Bu haftaki 29 ekim Cumhuriyet bayramını Kırmızı – Beyaz giyinerek  Big Plate Latin gecesinde hepberaber kutlayacağız. Sizde dans etmek istiyorum diyorsanız, bu özel geceyi kaçırmayın diyorum. Ayrıntılı Bilg için : http://www.salsaturk.com/ Facebook etkinlik sayfası ve geceden fotoğraflar için Tıklayın! Etkinliğe katılacaksanız  facebookta onaylamak için Tıklayın! Notlar: Latin gecesinde Giriş ücreti bulunmamaktadır. Otopark olarak, ücretsiz istinye park otoparkında  hillside turuncu bölüm levhalarını takip ederek 3 kat aşağıya inin 37 A- turuncu kısımdan , direk asansörle en üst kata big Plate ‘ e çıkabilrsiniz.

benzer kategori içerikleri, 29 Ekim Kırmızı Beyaz Latin Gecesi, Big Plate konusu hakkında bilgiler, 29 Ekim Kırmızı Beyaz Latin Gecesi, Big Plate açıklaması, 29 Ekim Kırmızı Beyaz Latin Gecesi, Big Plate haberi, 29 Ekim Kırmızı Beyaz Latin Gecesi, Big Plate görselleri, 29 Ekim Kırmızı Beyaz Latin Gecesi, Big Plate iletişim, 29 Ekim Kırmızı Beyaz Latin Gecesi, Big Plate bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four + four =