İstanbul serisi Çay Bardakları!

İstanbul serisi Çay Bardakları! başlıklı konu hakkında detaylar ve İstanbul serisi Çay Bardakları! konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler İstanbul serisi Çay Bardakları! başlığı altında toplandı.

İstanbul serisi Çay Bardakları! :

Faruk Malhan  imzasını taşıyan, tasarım ödüllü İstanbul çay bardağı serisi Paşabahçe tarafından Koleksiyon için özel olarak üretiliyor. Bardakların üretiminde uluslararası sınıflandırmada, kırılma indisi, yoğunluk ve hammadde içeriği açısından kristal sınıfa giren özel bir cam kullanılıyor. “Kristalin” olarak adlandırılan bu cam, kurşun oksit içermiyor ve bulaşık makşinelerinde yıpranmadan yıkanabilmeyi özelliği taşıyor. Türk kültürünün önemli birer parçasını ve uzun sohbetlerin keyifli paylaşım anlarını temsil eden çay bardağının en yenilikçi özelliği “ince bel” espirisinin modern bir çizgi ile yorumlanması ve bardağın kaidesi ile tabağın tasarım olarak da ilişkilendirilmesi. Çaybardaklarının ayrılmaz parçası olan tabağı bu tasarımda iç içe geçiyor. Çay bardağı arayışı içinde olduğum bir  dönemde Esse ve YKM de karşılaştığım bu koleksiyon ile ,başka bir arayış içine girmeden hemen satın aldım diyebilirim.Misafirlerime çay ikram ettiğimde bardaklar hakındaki yorumları duymalısınız.Gerçekten çok seviliyor eğer sizde çay tiryakisiyseniz, yada evde çay sohbetlerini sıklıkla yapanlardansanız ,keyifler çaylarınızı bu seride sunabilirsiniz.Gerçekten muhteşem bir koleksiyon! istanbul Benim aldığım dönemde fiyatı 49-TL ’di  YKM ‘den almıştım.

benzer kategori içerikleri, İstanbul serisi Çay Bardakları! konusu hakkında bilgiler, İstanbul serisi Çay Bardakları! açıklaması, İstanbul serisi Çay Bardakları! haberi, İstanbul serisi Çay Bardakları! görselleri, İstanbul serisi Çay Bardakları! iletişim, İstanbul serisi Çay Bardakları! bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

thirty eight − = thirty three