Michael Kors ’tan materyallerin harmonisi
Michael Kors ’tan materyallerin harmonisi başlıklı konu hakkında detaylar ve Michael Kors ’tan materyallerin harmonisi konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Michael Kors ’tan materyallerin harmonisi başlığı altında toplandı.

Michael Kors ’tan materyallerin harmonisi :

KOLEKSİYON İÇİN TIKLAYIN…

Michael Kors’un yeni koleksiyonunda, spor görünümü şık detaylarla süsleyen, hem gündüz hem de gece giyilebilen tasarımlar yer alıyor. Pötikareli etekler, kürk mantolar, dantel ve deri detayların bir arada kullanıldığı parçalar, koleksiyonda öne çıkan parçaların başında geliyor. Markanın tasarımlarında, sezonun vazgeçilmezi gri, beyaz ve toprak tonlarının yanı sıra, kırmızı siyah hakimiyeti görülüyor. Michael Kors gece elbiselerinde göz alıcı ve ışıltılı tasarımlar transparan detaylar ile birleşerek mükemmel uyumu yakalıyor.

Hem kıyafet hem de aksesuarlarda kürk parçaların kullanıldığı yeni sezon koleksiyonunda, postal tipi botlar ve kalın deri kayışlı ayakkabılar kullanılıyor. Ayrıca altın zincirler her sezon olduğu bu sezonda Michael Kors’un vazgeçilmez aksesuar detayları arasındaki yerini alıyor.

benzer kategori içerikleri, Michael Kors ’tan materyallerin harmonisi konusu hakkında bilgiler, Michael Kors ’tan materyallerin harmonisi açıklaması, Michael Kors ’tan materyallerin harmonisi haberi, Michael Kors ’tan materyallerin harmonisi görselleri, Michael Kors ’tan materyallerin harmonisi iletişim, Michael Kors ’tan materyallerin harmonisi bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− two = one