C&A 2020 Sonbahar-Kış koleksiyonu!

C&A 2020 Sonbahar-Kış koleksiyonu! başlıklı konu hakkında detaylar ve C&A 2020 Sonbahar-Kış koleksiyonu! konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler C&A 2020 Sonbahar-Kış koleksiyonu! başlığı altında toplandı.

C&A 2020 Sonbahar-Kış koleksiyonu! :

İlham: Ne istediğini bilen ve tarzını her fırsatta ifade eden modern ve modern, moda bilincine sahip bir kadın.
Renkler: Siyah, gri tonları, kahverengi gri tonları, turunç rengi vurgulu beyaz nüanslar.
Kumaşlar: Bluz ve uzun ceketler için saf ipek, kazaklar ve hırkalar için saf kaşmir veya ipek/pamuklu gibi saf malzemeler koleksiyona ayrı bir özellik katıyor. Kadınsı tişört ve elbiseler için tiril tiril viskozlar, manto veya ceketler için kaşmir veya alpaka yün karışımları, ceketler ve aksesuarlar için ise yüksek kaliteli deri kullanılıyor.
Anahtar Stiller / modeller: Koleksiyon için esinlenilen an unsur 80 ’li yıllardır. Vurgulanmış omuz hattı ile erkek arkadaş spor ceketi topuklara kadar inen büzgülü pantolonlara veya tozluk tipi pantolonlara mükemmel uyum sağlıyor. 80 ’li yılların disko ateşi, parlak dekor başlıklarına ve elbiselere mükemmel bir şekilde yansıyor. Mimari kıvrımlar, kumaş kıvrımları ve düz pliseler yumuşak ve kadınsı bir incelik veriyor. Modern ve vamp bir görünüş için seksi elbiseler veya vücut hatlarını vurgulayan kalem etekler koleksiyonun dikkat çeken parçaları arasında yer alıyor. Hafif, tiril tiril, kısa ipekli elbiseler ile kombineli olarak ilmik efektler gibi yeni örgü optikler ile kaba örgülü hırkalar yeni ve farklı bir görünüm yaratıyor.
Aksesuarlar:
Kadınsı, büyük tiplerde vurgulanmış dikişler veya hafif, kolayca taşınabilir yumuşak deri para kesesi şeklinde çantalar dikkat çekiyor. Botlar ve platform tabanlı çizmeler mükemmel bir görüntü için koleksiyonun en önemli unsurları arasında yer alıyor. Tokalı ve perçinli eldivenler, perçinli veya timsah kabartmalı kemerler kıyafetinizi tamamlayabileceğiniz özel parçalar arasında bulunuyor.   CA

benzer kategori içerikleri, C&A 2020 Sonbahar-Kış koleksiyonu! konusu hakkında bilgiler, C&A 2020 Sonbahar-Kış koleksiyonu! açıklaması, C&A 2020 Sonbahar-Kış koleksiyonu! haberi, C&A 2020 Sonbahar-Kış koleksiyonu! görselleri, C&A 2020 Sonbahar-Kış koleksiyonu! iletişim, C&A 2020 Sonbahar-Kış koleksiyonu! bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− one = one